sobota, 02 wrzesień 2017 13:04

Wysokie Mazowieckie. Nowy salon sprzedaży producenta okien i drzwi Monolit

Sokołowscy

Mamy przyjemność poinformować, iż firma Monolit - Producent Okien i Drzwi PCV z Zambrowa - wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i otwiera Fabryczny Salon Sprzedaży Okien i Drzwi. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku, 4 września do budynku przy ul. Długiej 16 w Wysokiem Mazowieckiem.

 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszym wyrobem klienta detalicznego na terenie miasta oraz okolic, a także innymi produktami stolarki okiennej i drzwiowej, postanowiliśmy otworzyć miejsce, gdzie każdy znajdzie fachową pomoc, bogatą ekspozycję, profesjonalny i darmowy pomiar oraz precyzyjny i solidny montaż sprzedawanych produktów. Od poniedziałku, 4 września zapraszamy do naszego Fabrycznego Salonu Sprzedaży Okien i Drzwi mieszczącego się przy ulicy Długiej 16 w Wysokiem Mazowieckiem.

Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość okien i drzwi pcv, a także konkurencyjny czas realizacji zleceń. Jesteśmy także w posiadaniu bardzo dużego magazynu stalowych drzwi zewnętrznych, co umożliwia zaoferowanie klientom kilkunastu modeli drzwi dostępnych od ręki i dostarczenie tego produktu do klienta nawet tego samego dnia.

W salonie nasi klienci w miłej atmosferze mogą zapoznać się z bogatą ofertą :

  • systemów profili okiennych, w zależności od potrzeb, gustu i wymagań,
  • kilkudziesięciu modeli drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych,
  • bram garażowych,
  • parapetów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • dodatków okiennych, między innymi: rolety czy moskitiery.

Przedstawiciele pracujący w salonie oraz w terenie pomogą państwu znaleźć najlepsze rozwiązania dotyczące stolarki okiennej i drzwiowej dostosowane do państwa potrzeb. Biorąc pod uwagę fakt, że w naszej branży występuje duży problem niewłaściwego montażu okien i drzwi, nasza firma zainwestowała w doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników do montażu stolarki. Ma to na celu zapewnienie 100% satysfakcji klienta.

Ponadto jako producent jesteśmy w stanie zaoferować liczne promocje i rabaty, a przy dużym asortymencie pozwala nam to na zagwarantowanie wyrobów na każdą kieszeń.

Przypomnijmy, firma Monolit otrzymała w 2015 roku nagrodę Zambrowskiego Żubra w kategorii inwestor roku. Planujemy dalszą rozbudowę i inwestowanie w lokalny rynek pracy.

Zapraszamy do Salonu Sprzedaży Okien i Drzwi firmy Monolit – Długa 16,Wysokie Mazowieckie oraz Aleja Wojska Polskiego 16, Zambrów (budynek Starej Poczty – parter) lub kontaktu telefonicznego z naszymi przedstawicielami

tel. 530-020-160

tel. 511-445-628

(Artykuł Sponsorowany)

IMG 20170901 115317

foto:monolit24.pl