Czyżew

Pomimo ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa wykonawcy realizują zawarte wcześniej umowy dotyczące budowy dróg. Na terenie Gminy Czyżew trwają obecnie prace przy przebudowie dróg na dwóch odcinkach o łącznej wartości ponad 4,2 mln zł z czego prawie 2,4 mln zł to koszt przebudowy drogi gminnej i ponad 1,8 mln. zł.…
Oferta edukacyjna 2020/2021 Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie.
24 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. Wybór daty nawiązuje do dnia, w którym Niemcy w 1944 r. zamordowali w Markowej rodzinę Ulmów - Józefa i Wiktorię oraz ich dzieci, wraz z ukrywającymi się u nich Żydami.
Burmistrz Czyżewa Anna Bogucka wystosowała apel do mieszkańców gminy o pomoc seniorom i osobom potrzebującym wsparcia w czasie epidemii koronawirusa.
Komunikat Burmistrza Czyżewa Anny Boguckiej skierowany do mieszkańców miasta i gminy Czyżew.
Urząd Miejski w Ciechanowcu oraz jednostki gminne czynne są zgodnie z podanymi godzinami otwarcia - poinformował Urząd Miejski w Ciechanowcu.
XIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Czyżewa odbył się w sobotę 7 marca 2020 r. w świetlicy miejskiej w Czyżewie. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała Dyrektor GOK-u Katarzyna Kostro życząc szachistom, w imieniu Burmistrza Czyżewa Anny Boguckiej, powodzenia w grze. Organizatorem zawodów był Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie.
Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zaprasza na Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaka „Mama, Tata i ja"
Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy opla, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Kontrola została przeprowadzona w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kierowca opla jechał o 59 km/h za szybko.
1 marca 2020 roku Mszą Św. za Ojczyznę rozpoczęły się Gminne Obchody „Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, której przewodniczył i wygłosił homilię ks. prałat Kazimierz Chaberek.
Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zaprasza serdecznie grupy taneczne do udziału w XXI Powiatowych Prezentacjach Zespołów Tanecznych "Wesoły Pląs" oraz do nadsyłania prac na XVI Regionalny Konkurs Ekologiczno- Plastyczny, realizowany wspólnie z Nadleśnictwem Rudka.
28 lutego 2020 r. Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie po raz kolejny była organizatorem eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież zapobiega pożarom". W obu kategoriach wiekowych wzięło udział łącznie 18 uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Czyżew.