Aktualności

Klub Miłośników Historii zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 9 lutego 2020 r. o godz. 17.00 w kawiarni Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku ostrzega przed fałszywymi SMS-ami z informacją o zadłużeniu na indywidualnym rachunku podatkowym, tzw. mikrorachunku podatkowym.
poniedziałek, 27 styczeń 2020 23:10

Unia Cup 2020! W sobotę zapraszamy do Ciechanowca

Drużyny z Czyżewa, Ciechanowca, Białegostoku, Ostrowi Mazowieckiej oraz Łap wezmą udział w pierwszej edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Unia Cup. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę w hali ZSOiZ w Ciechanowcu. Organizatorami wydarzenia są Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu oraz Unia Ciechanowiec.
26 stycznia 2020 roku w Centrum Kulturalno Edukacyjnym Wsi w Kuleszach Kościelnych odbyło się wspólne śpiewanie najpiękniejszych kolęd i pastorałek.
W niedzielne popołudnie, 26 stycznia w czyżewskim GOK-u odbył się koncert dedykowany rodzicom, dobroczyńcom, lokalnym władzom oraz szanownym babciom i dziadkom z okazji ich święta. Na scenie zaprezentowali się podopieczni Cezarego Witkowskiego z Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz Mażoretki „En Vivo” Natalii Olszewskiej.
poniedziałek, 27 styczeń 2020 19:29

Jutro drogówka będzie prowadzić działania "SMOG"

28 stycznia br. w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „SMOG". Funkcjonariusze będą zwracać uwagę również na każde zachowanie niezgodne z prawem.
25 stycznia "Młodzi duchem" obchodzili 7. rocznicę powstania Klubu Seniora w Kuleszach Kościelnych. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze. Było też okazją do wspomnień i snucia planów na przyszłość.
niedziela, 26 styczeń 2020 18:15

Uwaga na opady marznącego deszczu w powiecie

Dzisiejszej nocy oraz jutro do godziny 10:00 na terenie powiatu wysokomazowieckiego prognozowane są słabe opady marznącej mżawki, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu powodujące gołoledź. Uwaga, będzie bardzo ślisko!
24 stycznia Gminny Ośrodek Kultury w Klukowie zapełnił się postaciami z zaczarowanego lasu Smerfów. Tego dnia odbył się doroczny Bal Karnawałowy dla dzieci. Tematem przewodnim były oczywiście Smerfy.
Setki wiernych i gości z całego kraju żegnały w czwartek (23.01) biskupa seniora Stanisława Stefanka w Katedrze św. Archanioła w Łomży, ordynariusza diecezji łomżyńskiej w latach 1996-2011. W uroczystościach wzięło udział wielu samorządowców z regionu. 
Jeśli masz otwarte, kochające i ciepłe serce i chcesz nim obdarować dzieci szukające miłości, wsparcia i zrozumienia zapraszamy do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 23 stycznia 2020 r.