Aktualności

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 22 października 2020 r.
Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali kierującego volkswagenem, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. 32-latek jechał o 67 km/h za szybko. Mundurowi apelują o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
czwartek, 22 październik 2020 21:37

Czyżew. Trwa akcja "Złom dla Michasia"

Od 8 października w gminie Czyżew zbierany jest złom w ramach pomocy małemu Michasiowi Boguckiemu.
W niedzielę (08.11) odbędzie się kolejna w tym roku akcja krwiodawstwa w Rosochatem Kościelnem.
Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o 88, 89 i 90 potwierdzonym przypadku wystąpienia zgonu z powodu COVID – 19 w województwie podlaskim. Nowych zakażeń koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych, w dniu dzisiejszym (22.10) odnotowano 224, w tym 8 w powiecie wysokomazowieckim. W kraju odnotowano dziś 12 107 nowych…
W dniu dzisiejszym odbyły się kolejne protesty rolników przeciwko zmianom w ustawie o ochronie zwierząt.
- To odcinek bardzo istotny, długi, bo wynoszący ponad 23 km. Ma swój początek za miejscowością Szepietowo i dociera do Łap - mówił w środę (21.10) wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski tuż przed wydaniem decyzji o pozwoleniu na budowę kolejnego w regionie odcinka międzynarodowej linii kolejowej Rail Baltica. Przebiega on przez gminy…
Kacper Łukasiuk zajął pierwsze miejsce, a Oliwia Łukasiuk drugie na Mistrzostwach Polski Dziecięcej Ligi Grapplingowej. Zawody, które zgromadziły ponad setkę zawodników z całego kraju, odbyły się w Żyrardowie.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem poszukują właściciela bordowego roweru.
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zabezpieczyli ponad 11 gramów amfetaminy. Mundurowi znaleźli narkotyki w trakcie kontroli drogowej na jednej z ulic w Wysokiem Mazowieckiem. Do sprawy został zatrzymany 18-letni kierowca, który od razu trafił do aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Biuro Wojewody Podlaskiego opublikowało najnowsze oficjalne (21.10, godzina 10:00) dane dotyczące zarażeń koronawirusem w województwie podlaskim.
Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego pięciu nietrzeźwych kierowców. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.