Aktualności

Strażacy z gminy Klukowo zorganizowali szkolenie z zasad bezpieczeństwa i postępowania z instalacjami fotowoltaicznymi. Poprowadzili je kpt. Łukasz Krystosiak oraz elektryk Jan Grzeszczuk.
W ramach Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi zostaną zrealizowane dwa projekty, który również zakładają wsparcie w powrocie do aktywnego życia.
29 listopada 2019 r. w siedzibie Oddziału IPN w Białymstoku odbyło się spotkanie podsumowujące projekt edukacyjny ,,Śladami Bohaterów". Wzięło w nim udział czworo uczniów naszej szkoły – Julia Sabak z kl. VI OSSP, Maciej Moczulski z kl. III B LO, Mateusz Kawalec z kl. IIA LO i Wojciech Zwoliński z…
W dniu 5 listopada odebrano roboty budowlane wykonywane w świetlicy wiejskiej w Rosochatem Kościelnem. Wykonawcą zadania była firma Artur Urbanik Przedsiębiorstwo Budowlane, zaś ich wartość wyniosła prawie 965 tys. złotych
Burmistrz Czyżewa zaprasza mieszkańców na wspólne witanie Nowego Roku 2020.
Dobiegają końca prace związane z budową sieci wodociągowej Kapłań - Łuniewo Wielkie o łącznej długości 1690 metrów.
poniedziałek, 09 grudzień 2019 18:00

Hodyszewo. Spotkanie autorskie z Robertem Radzikiem

Spotkanie autorskie z Robertem Radzikiem, autorem książki pt. "Wszystko dla kochanej Ojczyzny", poświęconej postaci por. Tadeusza Narkiewicza „Ciemnego” odbędzie się 15 grudnia w Hodyszewie.
W sobotę i niedzielę do 10 domów w regionie zapukali wolontariusze Szlachetnej Paczki z Ciechanowca. Przekazali rodzinom w potrzebie prezenty od darczyńców, w których znajdowały się m.in. artykuły spożywcze, chemia, czy też sprzęt AGD.
Strażacy z OSP w Wyszonkach Kościelnych w tym roku już po raz piąty przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Druhowie za zebrane pieniądze kupili najpotrzebniejsze produkty na święta ubogiej rodzinie z naszego regionu.
Już po raz 11. zostały przyznane stypendia Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie. Tegoroczna uroczystość wręczenia stypendiów w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży z terenu Miasta Wysokie Mazowieckie odbyła się 4 grudnia 2019r. w Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem.
Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Sokołach zaprasza na spotkanie Klubu Książki, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 12 grudnia. Początek o godzinie 18:00.
12 mln zł dofinansowania z budżetu państwa dostanie powiat wysokomazowiecki na modernizację szpitala powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. W środę umowę w tej sprawie ze starostą wysokomazowieckim Bogdanem Zielińskim podpisał wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.