Aktualności

Prawie 27,5 litra krwi zebrano podczas dzisiejszej akcji dla Karola – ciężko chorego strażaka z OSP Klukowo.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem projektu „Z zielnika księdza Kluka” realizowanego przez grupę nieformalną mieszkańców Ciechanowca pod patronatem Fundacji Rozwoju Edukacji „Cogito”.
Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Sokołach zaprasza na „Koncert Nadziei” chóru Harmonica z zespołem.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Białymstoku wypłacił już 2,6 mln zł w ramach dodatku solidarnościowego. Świadczenie jest pomocą finansową dla pracowników, których dotknęły skutki pandemii. Prawo do dodatku w wysokości 1400 zł przysługuje osobom, które po 15 marca 2020 r. straciły pracę lub ich umowa wygasła z powodu COVID-19.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 9 lipca 2020 r.
Na co dzień on pomaga, dziś potrzebuje naszej pomocy. Druh Karol Antoniak pilnie potrzebuje krwi.
Do Ciechanowca przyjechał Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Na placu przed siedzibą Muzeum Rolnictwa spotkał się ze strażakami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu.
Policjanci Posterunku Policji w Ciechanowcu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana. 23-latek usłyszał już zarzut. Za posiadanie substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających odpowie 19-letni mieszkaniec Łap. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Posterunku Policji w Sokołach podczas kontroli drogowej. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Wysokomazowieccy policjanci wczoraj na stadionie miejskim w Wysokiem Mazowieckiem spotkali się z żakami klubu sportowego RUCH Wysokie Mazowieckie. Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie spędzać wolny czas.
Mija 18 lat od powstania w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie, grupy artystycznej "Teatr Marzeń". Jego instruktorką od początku jest Ania Kazimierczuk.
Upalna pogoda sprawia, że wiele osób wolny czas spędza nad wodą. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa nad wodą! Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwają wysokomazowieccy policjanci.