Aktualności

12 mln zł dofinansowania z budżetu państwa dostanie powiat wysokomazowiecki na modernizację szpitala powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. W środę umowę w tej sprawie ze starostą wysokomazowieckim Bogdanem Zielińskim podpisał wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.
Ich najlepszymi klientami są ich sąsiedzi. Przed świętami nie śpią po dwie doby, bo amatorzy ich wyrobów stoją od rana przed zakładem i  chcą kupić kiełbasę „kniejówkę”, wędzoną szynkę, polędwicę dojrzewającą i inne rarytasy braci Niemyjskich. Fabian i Błażej Niemyjscy – to oni stworzyli „Mięsny Zakątek” w Niemyjach Starych niedaleko…
Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem kontynuują akcję przekazywania kalendarzy wydanych przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej na 2020 rok oraz pogadanek i prelekcji w placówkach oświatowych.
czwartek, 05 grudzień 2019 18:57

Weekendowy repertuar kina w Ciechanowcu

Filmy Nieplanowane, Śnieżna paczka, 1800 Gramów, Jak poślubić milionera i Proceder zostaną wyświetlone 8 grudnia w sali kinowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu.
czwartek, 05 grudzień 2019 18:52

Świąteczne warsztaty rękodzieła w Ciechanowcu

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dzieci i młodzież na świąteczne warsztaty rękodzieła.
czwartek, 05 grudzień 2019 18:45

GOK w Czyżewie zaprasza na "Bal Mikołajkowy"

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zaprasza na "Bal Mikołajkowy", który odbędzie się w najbliższy poniedziałek.
czwartek, 05 grudzień 2019 09:52

Mikołajki w Nowych Piekutach [foto]

3 grudnia w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach odbyła się impreza mikołajkowa pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Nowe Piekuty Marka Kaczyńskiego, organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowych Piekutach.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 5 grudnia 2019 r.
385 tys. zł. z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego otrzymała Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna „Arkadia” w Wysokiem Mazowieckiem. Dotację przyznał na dzisiejszym posiedzeniu Zarząd Województwa Podlaskiego.
W dniu 4 grudnia 2019 r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem odwiedzili szkoły podstawowe w Łuniewie Małym, Wyszonkach Kościelnych, Kuczynie i Klukowie.
Wysokomazowieccy policjanci ujawnili i zabezpieczyli jednostkę broni oraz 43 sztuki amunicji do broni palnej. Do sprawy został zatrzymany 50-latek. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.
środa, 04 grudzień 2019 15:38

Mikołajkowa noc filmowa w Sokołach

Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Sokołach zaprasza na „Mikołajkową noc filmową”.