Aktualności

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
Transmisję na żywo Mszy św. z klukowskiego kościoła będzie można obejrzeć w niedzielę na fanpage OSP Klukowo. Początek o godzinie 11:00.
O ośmiu nowych przypadkach zarażenia koronawirusem w województwie podlaskim poinformował Podlaski Urząd Wojewódzki. Większość to osoby, które wróciły z zagranicy.
Dzisiaj (28.03) rano podano informację o osiemnastym potwierdzonym przypadku koronawirusa w województwie Podlaskim.
Wysokomazowieccy Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.
Oferta edukacyjna 2020/2021 Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.
Wysokomazowieccy policjanci kontrolują autobusy pod kątem przestrzegania nowych zasad bezpieczeństwa w związku z koronawirusem.
To zawsze umundurowani policjanci. Kontakt z policjantami ma zapewnić bezpieczeństwo zarówno funkcjonariuszom, jak i osobom objętym kwarantanną.
piątek, 27 marzec 2020 14:00

Jak ochronić swoje zniżki OC?

Każdego roku ubezpieczyciele ponoszą ogromne koszty z tytułu wypłacanych odszkodowań w ramach likwidacji szkód wyrządzonych przez kierowców. Nic więc dziwnego, że towarzystwa ubezpieczeniowe robią wszystko, aby przekonać kierujących pojazdami do bardziej rozważnej jazdy. Z pomocą przychodzą zniżki OC, które można utracić w momencie spowodowania zdarzenia drogowego. Sprawdź, jak je uchronić…
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali dzisiaj (27.03) rano o trzech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie.
Kongregacja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów wydała z upoważnienia Ojca Świętego dekret zawierający uaktualnione wytyczne odnośnie do celebrowania w tym roku uroczystości Wielkiego Tygodnia.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie.