Nowe Piekuty

Komunikaty Wójta Gminy Nowe Piekuty z 13 marca 2020r. Prośba o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Nowe Piekuty.
Mieszkańcy gminy Nowe Piekuty uczcili pamięć zamordowanych przez Niemców, w czasie drugiej wojny światowej, mieszkańców wsi Jabłoń Dobki.
1 marca 2020 roku Mszą Św. za Ojczyznę rozpoczęły się Gminne Obchody „Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w Nowych Piekutach.
Uroczystości związane z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbyły się w Jabłoni Kościelnej.
Wójt Gminy Nowe Piekuty wraz z Dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach mają zaszczyt zaprosić na gminne obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, które odbędą się 1 marca 2020r.
Wójt Gminy Nowe Piekuty, Proboszcz Parafii p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Jabłoni Kościelnej, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej mają zaszczyt zaprosić na Uroczystość Obchodów 76. Rocznicy Wymordowania Mieszkańców Wsi Jabłoń Dobki, która rozpocznie się 6 marca 2020 roku o godzinie 11.30 w Kościele…
17 lutego 2020 w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach seniorzy z tutejszego klubu spotkali się na wieczorku taneczno-zapoznawczym. Bal rozpoczęła Ewa Pruszyńska Sekretarz Gminy Nowe Piekuty, która serdecznie przywitała przybyłe osoby życząc im miłego wieczoru oraz udanej zabawy.
W niedzielę (16.02) odbyła się pierwsza w tym roku akcja krwiodawstwa w Nowych Piekutach.
W niedzielę, 16 lutego w Nowych Piekutach odbędzie się pierwsza w tym roku akcja krwiodawstwa.
W dniu 28 stycznia 2020 roku w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach odbyła się uroczysta inauguracja liczącego 60 członków Klubu Seniora, działającego pod opieką Gminnego Ośrodka Kultury.
Dwóch pijanych kierowców zatrzymali w ubiegły weekend wysokomazowieccy policjanci. 22-letni mieszkaniec gminy Nowe Piekuty miał ponad 2 promile, a 48-latek z Ciechanowca ponad pół promila alkoholu w organizmie.
Fundacja Pojednanie serdecznie zaprasza na Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz budowy Domu Miłosierdzia w Hodyszewie, który odbędzie się 18 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00 w Dworku Narwiańskim w Jeńkach. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal wysokomazowiecki24.