Nowe Piekuty

Dwóch pijanych kierowców zatrzymali w ubiegły weekend wysokomazowieccy policjanci. 22-letni mieszkaniec gminy Nowe Piekuty miał ponad 2 promile, a 48-latek z Ciechanowca ponad pół promila alkoholu w organizmie.
Fundacja Pojednanie serdecznie zaprasza na Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz budowy Domu Miłosierdzia w Hodyszewie, który odbędzie się 18 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00 w Dworku Narwiańskim w Jeńkach. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal wysokomazowiecki24.
W poniedziałek, 6 stycznia w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie można było obejrzeć jasełka. W role aktorów wcieliły się dzieci i młodzież ze Scholi Maryi Matki Pojednania w Hodyszewie.
piątek, 03 styczeń 2020 13:06

VIII Turniej Badmintona w Jabłoni Kościelnej

Wójt Gminy Nowe Piekuty, Zarząd OSP Jabłoń Kościelna oraz Animator Orlika w Jabłoni Kościelnej zapraszają na VIII Turniej Badmintona.
poniedziałek, 30 grudzień 2019 18:15

XI sesja Rady Gminy Nowe Piekuty [retransmisja online]

W poniedziałek, 30 grudnia w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach odbyła się XI sesja Rady Gminy Nowe Piekuty kadencji 2018 - 2023.
W dniu dzisiejszym (16.12) doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego w miejscowości Piekuty-Urbany.
niedziela, 15 grudzień 2019 20:50

Strażacki witraż w kościele w Nowych Piekutach

W Kościele pw. Św. Kazimierza w Nowych Piekutach zamontowany został nowy witraż przedstawiający św. Floriana, patrona strażaków.
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej zaprasza chętne dzieci do zapisania się do scholi.
poniedziałek, 09 grudzień 2019 18:00

Hodyszewo. Spotkanie autorskie z Robertem Radzikiem

Spotkanie autorskie z Robertem Radzikiem, autorem książki pt. "Wszystko dla kochanej Ojczyzny", poświęconej postaci por. Tadeusza Narkiewicza „Ciemnego” odbędzie się 15 grudnia w Hodyszewie.
czwartek, 05 grudzień 2019 09:52

Mikołajki w Nowych Piekutach [foto]

3 grudnia w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach odbyła się impreza mikołajkowa pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Nowe Piekuty Marka Kaczyńskiego, organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowych Piekutach.
Na terenie Gminy Nowe Piekuty, we wsi Kostry Noski funkcjonuje jedyny na terenie powiatu wysokomazowieckiego klub dziecięcy dla dzieci w wieku 1-3 lata. Właśnie obchodzi nietypowe urodziny. Kończy 2,5 lat!
Łańcuch choinkowy o długości 78 metrów i 83 centymetrów powstał w Jabłoni Kościelnej. Wykonany został przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jabłoni Kościelnej oraz przedszkolaków z Punktu Przedszkolnego Baśniowy Gaj. Do akcji włączyli się również rodzicie.