wtorek, 18 grudzień 2018 22:33

Jabłoń Kościelna. Jasełka w wykonaniu rodziców [foto]

Sokołowscy
Jabłoń Kościelna. Jasełka w wykonaniu rodziców [foto] foto: Przedszkole w Jabłoni Kościelnej

We wtorek, 18 grudnia w Punkcie Przedszkolnym Baśniowy Gaj w Jabłoni Kościelnej odbyła się uroczysta Wigilia. Tradycyjnie rozpoczęto ją Jasełkami. W tym roku wyjątkowo przygotowali je rodzice przedszkolaków, którzy podeszli do tego z ogromnym zapałem i zaangażowaniem.

Rodzice włożyli wiele wysiłku w przygotowanie strojów, naukę ról i przełamanie oporów przed publicznym występem. Efekt końcowy zachwycił przedszkolaków oraz zaproszonych gości.

Nie kryli oni łez wzruszenia, a najmłodsi widzowie z ogromnym przejęciem oglądali występ swoich rodziców. Nie zabrakło też Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci i aktorów prezentami.

Po części oficjalnej i dzieleniu się opłatkiem wszyscy obecni zasiedli do wigilijnego stołu.

Dyrekcja i Pracownicy przedszkola: - Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom biorącym udział w Jasełkach za wielkie serce włożone w przygotowanie przedstawienia. Doceniamy Wasz trud i poświęcony czas. Pięknie wprowadziliście nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Niech Jezus, który narodził się w naszej przedszkolnej stajence błogosławi Wam w każdym dniu nadchodzącego roku.