piątek, 05 październik 2018 21:09

Do Płocka po trzy punkty! Zapowiedź meczu SPR Handball Płock - SPR Nowe Piekuty

Sokołowscy
Do Płocka po trzy punkty! Zapowiedź meczu SPR Handball Płock - SPR Nowe Piekuty foto: SPR

SPR Nowe Piekuty przygotowuje się do kolejnego meczu. Nowopiekuccy szczypiorniści ponownie zagrają na wyjeździe. Pojadą do Płocka, gdzie powalczą o komplet punktów.

Nastroje w ekipie SPR-u są bardzo dobre. W poprzedni weekend drużyna z Nowych Piekut wygrała pierwszy mecz w tym sezonie. Z pewnością było to dodatkową motywacją do pracy w tym tygodniu treningowym. Przypomnijmy, że SPR ma za sobą trzy mecze, w tym dwie porażki z Besiosem Białystok i UMKS-em Trójka Ostrołęka oraz wygraną z TS-em Siemiatycze. W poprzednich spotkaniach widzieliśmy dobry poziom gry, ale brakowało doświadczenia. Jak będzie tym razem?

Rywalem zespołu Szymona Jadczaka będzie SPR Handball Płock. Obecnie gospodarze niedzielnego meczu zajmują czwarte miejsce w tabeli II Ligi. Do tej pory wygrali dwa spotkania: po karnych z TS-em Siemiatycze oraz z AZS-AWF Warszawa (24:25). Porażkę zanotowali jedynie w meczu z KS-em Warszawianka, gdzie ulegli stołecznej drużynie po rzutach karnych. Jak widać wszystkie mecze Handball’u są bardzo wyrównane. Spodziewać się możemy zaciętej rywalizacji i emocji do ostatniego gwizdka.

Do Płocka uda się, jak na tak daleki wyjazd, dość duża grupa kibiców SPR-u. Będzie to drugi wyjazd fanatyków w tym sezonie. – Cieszymy się, że piłką ręczną zaraziliśmy mieszkańców naszej gminy. Ponownie zadziałała spontaniczność. Pod wpływem impulsu skrzyknęła się grupa kibiców, która prężnie rozpoczęła swoją działalność. Mamy nadzieję, że będą rozwijać się tak samo, jak nasza drużyna. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tworzenie kibicowskiej braci SPR-u. Zachęcam sympatyków szczypiorniaka do dołączenia i wspierania nas podczas nie tylko meczów domowych, ale i wyjazdowych. Do zobaczenia!powiedział rozgrywający, Kamil Pruszyński.

SPR Handball Płock – SPR Nowe Piekuty
Termin: 07.10.2018, godz. 14:30
Miejsce: Hala ZST, al. J. Kilińskiego 4, Płock
Wstęp: Wolny

Dział: Nowe Piekuty