piątek, 05 czerwiec 2020 21:12

Baza noclegowa Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu ponownie dostępna

Sokołowscy
Baza noclegowa Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu ponownie dostępna foto: Muzeum Rolnictwa

Muzeum Rolnictwa zaprasza turystów do dłuższego pobytu na terenie kompleksu - Miło nam poinformować, że baza noclegowa jest już dostępna dla turystów – informują pracownicy instytucji. Informacje dotyczące rezerwacji i wolnych terminów można uzyskać pod nr tel. (86) 277 13 28.

Przypominamy, że Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu już w maju udostępniło częściowo ekspozycje dla turystów. Na terenie muzeum w czasie trwania epidemii obowiązują nowe zasady. To m.in. obowiązek zakrywania nosa i ust, ograniczona liczba osób przebywających na terenie muzeum. Obiektów muzealnych nie zwiedzimy z przewodnikiem.

Przy zachowaniu wymaganych zasad można już zwiedzać m.in. pawilon maszyn i narzędzi rolniczych, trzy chaty wiejskie, dworek drobnoszlachecki, dwór ziemiański z ekspozycją Muzeum Pisanki i Gabinetem I. Pieńkowskiego, kościół pw. Wszystkich Świętych, ogrody roślin leczniczych i roślin miododajnych, młyn wodny i ciąg spichlerzy (z zewnątrz).

Więcej informacji o ofercie Muzeum Rolnictwa i o nowych zasadach zwiedzania znajduje się na stronie, link do strony: www.muzeumrolnictwa.pl

05062020mr1

05062020mr2

(info: UMWP)

Dział: Ciechanowiec