środa, 23 październik 2019 20:41

Kabaret Czwarta Fala w Ciechanowcu. Już w najbliższy piątek [25.10]

Sokołowscy

W piątek, 25 października w sali widowiskowej MBP (Ciechanowiec ul. Mostowa 8) wystąpi popularny polski kabaret Czwarta Fala.

Kabaret Czwarta Fala- formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą 3 osoby - Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro. Twórcy hitu „Wieśka Tico”, który na YouTube osiągnął grubo ponad 50 milionów wyświetleń, „Passat robi we wsi szum” (ponad 45 milionów wyświetleń), jak również innych parodii, które zna cała Polska. Ich kanał śledzi ponad 500 000 osób, co sprawia, iż Czwarta Fala jest najpopularniejszym kabaretem w polskim Internecie. Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcje z widownią - tak w skrócie można opisać Czwartą Falę. Twórcy przygód dwóch nierozgarniętych dresiarzy- Kloca i Wentyla, przybywają do Państwa z programem Made in Poland, żeby porwać Was w świat pełen humoru. Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się na świetną zabawę i pozwólcie się porwać Czwartej Fali.

Występ kabaretu Czwarta Fala

  • Termin: 25 października (piątek) godz. 19.00
  • Miejsce: sala widowiskowa MBP (Ciechanowiec ul. Mostowa 8)
  • Bilety w cenie 20 zł do nabycia w COKiS (ul. Mostowa 6) oraz w Punkcie Informacji Turystycznej ( Ciechanowiec Pl. 3 Maja 31)
  • Rezerwacja telefoniczna: 507 793 404