piątek, 24 luty 2017 21:08

Nowy przewoźnik TAXI w Wysokiem Mazowieckiem i okolicach

Sokołowscy

Moja Taxi Wysokie Mazowieckie – to nowy przewoźnik z licencją taxi w Wysokiem Mazowieckiem. Poznacie go po charakterystycznych żółtych barwach i podłużnej świecącej lampie taxi na dachu. Jeżeli chcecie zamówić samochód wystarczy zadzwonić pod numer: 733 418 418.

Jak na razie na naszym terenie Moja Taxi pracuje w weekendy (piątki i soboty) w godz. od 18:00 do 4:00. Jednak, jak informują nas właściciele korporacji - jest również możliwość zamówienia taxi w pozostałych terminach po wcześniejszym umówieniu. Zamówienia dokonywane są pod numerem telefonu: 733 418 418.

Założycielami nowej firmy przewozowej są młodzi ludzie, mający wieloletnie doświadczenie jako kierowcy taxi. Na chwilę obecną „Moja Taxi” jeździ w Łapach i okolicach. Postanowiłem pomóc okolicznym mieszkańcom, którzy mają potrzebę przemieszczania się po mieście i okolicach w weekendy mówi właściciel Moja Taxi Mariusz Rydzewski. Zawieziemy komfortowo na dyskotekę, wesele, przyjęcie, urodziny, do sklepu, pracy. Z informacji od klientów wiem, że bardzo sobie cenią nasze usługidodaje właściciel.

Kierowcy pracujący w Moja Taxi są pozytywnymi osobami, dzięki czemu ani pogoda, ani też polityka nie wpływa na samopoczucie podczas jazdymówi właściciel, który sam również jest kierowcą taxi. Zapewniamy pełną dyskrecję, kierowców nie interesuje kto, gdzie i z kim jeździ. Naszym celem jest zawiezienie zadowolonego klienta w atrakcyjnej ceniezapewnia właściciel.

Dodatkową usługą firmy są zakupy na telefon z dostawą pod wskazany adres klienta. Koszt takiej usługi na terenie Wysokiego Mazowieckiego to jedyne 15zł.

Jak informuje nas właściciel Moja Taxi: nowością na wysokomazowieckim rynku taxi jest to, że posiadamy terminal umożliwiający płatność kartą kredytową, debetową, chipową oraz najbardziej popularną formą zbliżeniową. Dla wygody klienta wysyłamy też powiadomienia SMS, gdy taksówka już czeka pod wskazanym adresem. Jeździmy według wskazań taksometru, a humor taksówkarza nie wpływa na wysokość opłat. Klient dostaje po każdym kursie paragon fiskalny.

Opłata początkowa wynosi 6zł, natomiast za kolejny przejechany kilometr zapłacimy 2,4 zł w I taryfie (godz. 6:00-22:00) oraz 3,6 zł na II taryfie (w godz. 22:00-6:00). Dzięki temu gwarantowane są stałe ceny na tych samych trasach.

Przykładowy kurs z Dworca PKS do Szpitala to koszt ok. 8zł. Kurs do pobliskiej dyskoteki we Wnorach Wiechach to koszt ok. 50zł. Atrakcyjne są ceny na dalsze kursy poza miasto, gdyż ustalane są indywidualnie na kwotę umowną.

Po „zakrapianej” imprezie nie warto jest też jechać „po kieliszku” ... lepiej zamówić „Moja Taxi”


MOJA Taxi Wysokie Mazowieckie zamówić można

pod nr tel : 733 418 418

Taksówkę będzie można też zamówić poprzez stronę na Facebooku, którą warto polubić:
https://www.facebook.com/TaxiWysokieMaz

Jeżeli będzie duże zainteresowanie usługą w planach jest uruchomienie usługi całodobowej.

24022017

24022017a

24022017b

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY