piątek, 20 wrzesień 2019 18:53

Wysokie Mazowieckie. Walczyli o puchar starosty i komendanta [foto]

Sokołowscy
Wysokie Mazowieckie. Walczyli o puchar starosty i komendanta [foto] foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Na stadionie miejskim w Wysokiem Mazowieckiem odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Wysokomazowieckiego i Komendanta Powiatowego Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Wysokomazowieccy mundurowi w ten sposób uczcili 100 rocznicę powstania Policji Państwowej. Celem rywalizacji była również popularyzacja aktywnego trybu życia oraz integracja środowiska służb mundurowych i lokalnej społeczności.

Dziś (20.09) na stadionie miejskim w Wysokiem Mazowieckiem odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Wysokomazowieckiego i Komendanta Powiatowego Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Inicjatywa związana była z uczczeniem rocznicy 100-lecia powstania Policji Państwowej, która przypada w tym roku. Celem rywalizacji była również popularyzacja aktywnego trybu życia oraz integracja środowisk mundurowych i pozamundurowych.

Uroczystego rozpoczęcia turnieju dokonał zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wysokiem Mazowieckiem młodszy inspektor Adam Mojsa. Do rywalizacji stawiła się drużyna Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, 183. Kompanii Radiotechnicznej z Plewk, policyjnych emerytów, przedstawicieli Urzędu Gminy w Kuleszach Kościelnych oraz uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, Zespołu Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem.

Po zaciętej walce zwycięzcą turnieju okazała się drużyna 183. Kompanii Radiotechnicznej z Plewk. Drugie miejsce zajęła drużyna przedstawicieli Urzędu Gminy z Kulesz Kościelnych, na ostatnim stopniu podium uplasowali się uczniowie z miejscowego liceum. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar z rąk wicestarosty wysokomazowieckiego Leszka Gruchały oraz Komendanta Powiatowego Policji w Wysokiem Mazowieckiem młodszego inspektora Krzysztofa Woźniewskiego, a także Prezesa Klubu MKS Ruch Wysokie Mazowieckie Bogdana Bielińskiego. Rozgrywki przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)