czwartek, 19 wrzesień 2019 12:56

Wysokie Mazowieckie. Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej "Gramy dla Michasia"

Sokołowscy

W niedzielę, 29 września w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej "Gramy dla Michasia".

Początek zawodów o godzinie 13.30. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni, zorganizowani w drużyny. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonów:

  • Mariusz Piszczatowski - 781 280 878,
  • Grzegorz Ostrowski - 504 056 051

Podczas turnieju odbędą się również licytacje i zbiórka do puszek na leczenie Michasia.

Pomóc można również, biorąc udział w organizowanych cały czas licytacjach internetowych, dostępnych pod następującym linkiem:

https://www.facebook.com/groups/926688057674235/

Jeszcze do niedawna Michaś był wesołym, pełnym życia dzieckiem. Pojawiając się na świecie, dał wiele radości swoim rodzicom i rodzeństwu. Szczęściu nie było końca. Trwało ono jednak niespełna półtora roku. Organizm chłopca zaczął dawać niepokojące sygnały.

Diagnoza była druzgocąca - guz mózgu.

Dzięki szybkiej reakcji rodziców, Michaś ma już za sobą ciężką operację usunięcia nowotworu. Wymaga jednak długiego leczenia i rehabilitacji. Pobyt w warszawskiej klinice oraz środki niezbędne do zapewnienia właściwej opieki wymagają dużych wydatków. Sytuacja finansowa rodziny, nie pozwala w pełni pokryć wszystkich kosztów.