niedziela, 09 czerwiec 2019 11:54

Wysokie Mazowieckie. Światowy Dzień Mleka z Mlekovitą za nami [wideo/foto]

Sokołowscy
Wysokie Mazowieckie. Światowy Dzień Mleka z Mlekovitą za nami [wideo/foto] foto: Ania Olędzka

W sobotę, 8 czerwca po raz kolejny świętowano Światowy Dzień Mleka z Mlekovitą. Impreza promująca mleko i produkty mleczne wśród dzieci, młodzieży i dorosłych odbyła się na Stadionie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem.

„Światowy Dzień Mleka z Mlekovitą” odbył się sobotę (8 czerwca) w Wysokiem Mazowieckiem. Tradycyjnie już w bogatym programie imprezy nie zabrakło konkursów, zabaw dla najmłodszych oraz Mistrzostw w Piciu Mleka. W tym roku najszybciej z wypiciem litra mleka poradził sobie Wiesław Szydłowski. Zajęło mu to jedynie 8,34 sekundy.

Mleczne świętowanie na Stadionie Miejskim w Wysokiem Mazowieckiem rozpoczęło się już o godzinie 10:00. Na dzieci czekały plac zabaw i animacje. O godzinie 12:00 wystąpił lokalny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Mazovia". Nie zabrakło też pokazów Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin.

W koncertowej części imprezy wystąpili: zespół Boryss, zespół News oraz Margret. Na zakończenie, solidną dawkę humoru, zaserwował wysokomazowieckiej publiczności znany i lubiany kabaret Łowcy.B.

 foto: Ania Olędzka