poniedziałek, 18 marzec 2019 20:58

Zatrzymaj się! Jest więcej!

Sokołowscy

W pewnym momencie życie zapętla się. Praca, dom, praca, dom, … weekend i od początku – praca, dom, praca … Zastanawiasz się czasami, czy to jeszcze ma sens? Po co jesteś na tym świecie? Czy naprawdę najważniejszy jest nowy samochód, nowy dom, nowa komórka?

Do schematu „praca-dom” dorzucasz czasem siłownię albo inne wygibasy, bo trzeba być fit. Kino, książka, może nawet teatr, bo trzeba rozwijać umysł. A jak ćwiczysz swoją duszę? Czym ją karmisz? Dlaczego sądzisz, że jest ona gorsza od ciała i umysłu? Przecież można żyć bardziej! Chcesz się o tym przekonać? W imieniu wspólnoty chrześcijańskiej Jeden Pan zapraszamy na spotkanie z Leszkiem Korzenieckim – znanym w całej Polsce i za granicą ewangelistą, chrześcijaninem, autorem wielu książek, m.in. „Bóg ciągle uzdrawia”, „Słowa, które darzą Życiem”, „Zbawienna decyzja”. Ponadto jest bohaterem artykułów (m.in. w Gościu niedzielnym czy ChnNews), a także reportaży (m.in. w TVN lub Na poddaszu).

Leszek Korzeniecki będzie gościł w Zambrowie w środę, 20 marca o godzinie 18:30 w sali bankietowej przy ul. Fabrycznej 10. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany swojego dotychczasowego życia, pragniesz uzdrowienia lub uwolnienia - TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE!

- „Spotkanie skierowane jest do wszystkich – tych, którzy zatracili swoją relację z Bogiem i tych, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i spędzić czas z ludźmi wierzącymi. Zapraszamy również tych, którzy są tylko ciekawi, o co chodzi w Ewangelii i zastanawiają się, skąd bierze się fascynacja Słowem Bożym. Zapraszamy dosłownie wszystkich!” – mówią członkowie wspólnoty chrześcijańskiej Jeden Pan.

W imieniu organizatorów zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej okazji do spotkania i porozmawiania z niezwykłym i charyzmatycznym człowiekiem, który z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem w relacjach z Bogiem.

Warto dodać, że nie jest to pierwsze spotkanie z Leszkiem Korzenieckim w Zambrowie. Ewangelizator gościł już dwukrotnie w naszym mieście, przyciągając rzeszę pragnących doświadczyć życia z Bogiem.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Środa, 20 marca

godzina 18:30

Sala bankietowa

ul. Fabryczna 10 (przy kominie)

Zambrów

 

Zobacz video ze styczniowego spotkania z Leszkiem Korzenieckim.

Część 1 z 2:

inline 624775 1914

Część 2 z 2:

inline 624775 5526

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)