czwartek, 14 marzec 2019 22:33

Czas na własny biznes - Otwórz Swojego ŻABOL-a!

Sokołowscy

Zabawki i akcesoria niemowlęce to segment rynku, który rozwija się niezwykle dynamicznie dzięki wzrostowi urodzeń dzieci oraz programom rządowym wspierającym rodziny, dzięki czemu klienci chętniej wydają otrzymane bezpośrednio dla dzieci pieniądze z programu 500+. Otwarcie sklepu dziecięcego jest biznesem z dużym potencjałem, ale nie warto robić tego na własną rękę, bo jest to biznes wymagający. Dlatego warto skorzystać z doświadczeń innych i wybrać formę sklepu franczyzowego znanej polskiej sieci ŻABOL Markety dla dzieci.

Jeśli ktoś się zastanawia nad prowadzeniem właśnie takiego biznesu, ale nie ma odpowiedniego doświadczenia i zaplecza powinien rozważyć skorzystanie z systemu franczyzowego i uruchomić sklep pod znanym szyldem.

Franczyzobiorca korzysta ze wszystkich upustów, które sieć ma wynegocjowane z producentami zabawek dzięki zamówieniom prze sieć całych partii produkcyjnych wynegocjowane ceny są nieosiągalne dla pojedynczych małych sklepików. Zamówienia są wysyłane codziennie z centrum dystrybucyjnego sieci ŻABOL, przez co dostawy znajdują się na sklepach już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia.

Własne marki produktowe oraz własne zaplecze logistyczno-analityczne znacząco obniża koszty otwarcia sklepu, a przeprowadzane przez sieć kampanie reklamowe znacząco zwiększają obroty sklepów działających pod szyldem ŻABOL – Markety dla dzieci.

Przyszły przedsiębiorca powinien jednak pamiętać o tym, że działając samodzielnie nie będzie w stanie uzyskać od dostawców zabawek i akcesoriów dziecięcych tak niskich cen, jak duża sieć - a ceny zakupu towaru mają największy wpływ na obroty i zyski sklepu.

Poszukujemy osoby chętne do prowadzenia sklepów ŻABOL w miejscowościach powyżej 6 tysięcy mieszkańców. Wielkość lokalu przeznaczonego na sklep to 50-200 metrów. Nasi przedstawiciele pomogą uruchomić sklep w przeciągu 15-25 dni od zgłoszenia.

Wszyscy, którzy przystąpią do sieci sklepów ŻABOL do 1 czerwca zostaną zwolnieni z ponoszenia opłaty wstępnej oraz będą mogli skorzystać z Programu Wspierania Przedsiębiorców 5000+.

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem sklepu ŻABOL skontaktuj się z nami:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 795 656 669

www.zabol.pl/pl/i/Otworz-Swojego-Zabol-a/13

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)