czwartek, 17 wrzesień 2020 19:48

Uczniowie w Wysokiem Mazowieckiem i Klukowie wiedzą jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły [foto]

Ozonowanie Nasze Kwiaty
Uczniowie w Wysokiem Mazowieckiem i Klukowie wiedzą jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły [foto] foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Policjantka i profilaktyk wysokomazowieckiej Policji spotkały się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Klukowie oraz Szkoły Podstawowej numer 1 w Wysokiem Mazowieckiem. Prelegentki przedstawiły najważniejsze kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczne zachowania w szkole i w domu.

Policjantka i profilaktyk wysokomazowieckiej Policji spotkały się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Klukowie oraz uczniami uczęszczającymi na świetlicę szkolną ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Wysokiem Mazowieckiem. Policjantka omówiła z uczniami zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Profilaktyk przypomniała najmłodszym, jak zachować się w przypadku oddalenia się od rodziców oraz w kontaktach z osobą obcą. Na zakończenie rozmawiały z uczestnikami spotkania o swojej ciekawej pracy i zapoznawały młodych słuchaczy z podstawowym wyposażeniem służbowym. Po części teoretycznej uczniowie mieli okazję przećwiczyć z policjantką wspólne przechodzenie przez jezdnię. Spotkania pod nazwą „bezpieczna droga do szkoły” będą kontynuowane.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

129 178173

129 178174