wtorek, 02 czerwiec 2020 21:00

"Narkotykowe" kontrole drogowe w Kuleszach Kościelnych i Wysokiem Mazowieckiem

Sokołowscy
"Narkotykowe" kontrole drogowe w Kuleszach Kościelnych i Wysokiem Mazowieckiem foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Policjanci w ubiegłym tygodniu zatrzymali 30 i 29-latka, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Podejrzani już usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje rzecznik prasowa wysokomazowieckiej policji: - Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem w czwartek tuż po 15, w trakcie kontroli drogowej, znaleźli narkotyki. Do policyjnej interwencji doszło w jednej z miejscowości w gminie Kulesze Kościelne. Kontrolowany 29-latek miał przy sobie ponad 8 gramów białego proszku. Torebkę strunową z substancją mundurowi ujawnili w plecaku mężczyzny.
Z kolei w sobotę po 21, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku patrolowali ulice Wysokiego Mazowieckiego. W trakcie kolejnej kontroli drogowej zatrzymali 30-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie torebkę strunową z zawartością blisko 5 gramów białego proszku.
W obu przypadkach wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina. Podejrzani już usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.