czwartek, 09 kwiecień 2020 13:47

Wysokie Mazowieckie. Informacja i podziękowania od lekarzy rodzinnych na kwarantannie

Sokołowscy

Informacja oraz podziękowania, jakie za naszym pośrednictwem, przesyłają lekarze objęci kwarantanną z Wysokiego Mazowieckiego.

Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani dr Marioli Kucharewicz ,Dyrektor Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem oraz lekarzom POZ tego szpitala, również koleżankom - dr Bożenie Brzozowskiej,  dr Annie Chludzińskiej, dr Stanisławie Olędzkiej i dr Teresie Czarnieckiej za możliwość zgłaszania się do nich naszych pacjentów i uzyskania przez nich porady podczas naszej nieobecności w poradni.

Podajemy dane do kontaktu w.w. placówek

Szpital Ogólny Wysokie Mazowieckie ul. Szpitalna 5 , tel. 86 4775450 (szpital prosi o wypełnienie karty jednorazowej wizyty - dostępne pod drzwiami naszej poradni, na stronie internetowej szpitala, lub w lokalnych aptekach i złożenie jej do skrzynki przed szpitalem)

Praktyka Lekarza Rodzinnego Bożena Brzozowska ul. Armii Krajowej 4  Wysokie Mazowieckie tel. 86 4771543

Praktyka Lekarza Rodzinnego Anna Chludzińska Szepietowo ul. Lipowa 1 tel. 86 4760113

Praktyka Lekarza Rodzinnego Stanisława Olędzka Szepietowo ul. Lipowa 1 tel. 86 4760113

Praktyka Lekarza Rodzinnego Teresa Czarniecka Szepietowo ul. Lipowa 1 tel. 86 4760113

Aktualnie przebywamy na kwarantannie, ale wierzymy, że tuż po Świętach będziemy mogły spotkać się lub usłyszeć z naszymi pacjentami.

Naszym wszystkim PACJENTOM oraz tym, którzy nas wspierają, mieszkańcom miasta i powiatu życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, nadziei, pokoju w sercu i zdrowia. Niech te nadchodzące Święta będą okresem obfitych łask.

Lekarz Bożena Pogorzelska
Lekarz Alicja Sutkowska
Czynimy to również w imieniu kolegi lekarza Józefa Malinowskiego