środa, 18 marzec 2020 20:28

Wysokie Mazowieckie. Zatrzymał się i położył głowę na kierownicy. 60-latek miał 3 promile

Sokołowscy
Wysokie Mazowieckie. Zatrzymał się i położył głowę na kierownicy. 60-latek miał 3 promile foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokomazowiecki policjant będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Jak się okazało, 60-latek kierował samochodem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Jak informuje rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji: Wczoraj tuż przed 18:00, wysokomazowiecki policjant wracając ze służby zauważył w Wysokiem Mazowieckiem samochód marki BMW, który wjeżdżał na jeden z parkingów. Po chwili kierowca zatrzymał się i położył głowę na kierownicy. Policjant widząc to zaczął natychmiast działać. Podbiegł do samochodu chcąc sprawdzić, czy mężczyzna nie zasłabł. W trakcie rozmowy z kierującym wyczuł od niego woń alkoholu. Przybyły na miejsce zdarzenia patrol Policji przeprowadził wstępne badanie alkomatem mężczyzny. Jak się okazało, 60-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.