piątek, 20 grudzień 2019 09:44

Spotkanie opłatkowe wysokomazowieckich policjantów [foto]

Sokołowscy

W Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem z inicjatywy pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji podinspektora Marka Paleckiego obyło się spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim policjanci i pracownicy komendy oraz przedstawiciele władz samorządowych, Sądu Rejonowego, Prokuratury Rejonowej i Państwowej Straży Pożarnej.

W wysokomazowieckiej komendzie Policji z inicjatywy pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji podinspektora Marka Paleckiego obyło się spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim policjanci, pracownicy komendy, pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Łomży młodszy inspektor Krzysztof Woźniewski, przedstawiciele instytucji i urzędów współpracujących z policją oraz przedstawiciele innych służb mundurowych.

Po wspólnej modlitwie, uczestnicy uroczystości podzielili się opłatkiem. Życzenia, zdrowia i spokojnej, bezpiecznej służby oraz pomyślności w nadchodzącym roku 2020 złożył wszystkim uczestnikom spotkania pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji podinspektor Marek Palecki. Świąteczną modlitwę odmówił Proboszcz Parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Wysokiem Mazowieckiem ksiądz kan. Edward Łapiński.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

129 162160wm

129 162161wm