czwartek, 06 luty 2020 18:25

Biegowe Cztery Pory Roku – przyjacielskie bieganie w Łapach!

Sokołowscy
Biegowe Cztery Pory Roku – przyjacielskie bieganie w Łapach! Foto: Fotograf w Biegu

Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach zaprasza wszystkich biegaczy do udziału w cyklu biegowym “Cztery Pory Roku”. Organizatorzy zapewniają znakomitą atmosferę i rywalizację na wysokim poziomie!

Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach: Co roku w zawodach bierze udział kilkudziesięciu biegaczy. Stawiamy na kameralność zawodów, przez co atmosfera podczas nich jest naprawdę wspaniała. To tu zawiązało się wiele bliskich relacji, wielu ludzi zaczęło biegać właśnie dzięki tej imprezie. Po każdym biegu staramy się zorganizować spotkanie integracyjne – grill lub ognisko. Biegacze bardzo chwalą sobie też urokliwą trasę biegu, prowadzącą przez teren nadnarwiańskiej Bindugi – okalającej Narwiański Park Narodowy. Lasy, rzeka, wąskie dróżki – to dodaje uroku biegom, tym bardziej, że o każdej porze roku jest tu wyjątkowo pięknie.

W tym roku zaplanowano cztery biegi. Zimowy – 23 lutego, wiosenny – 17 maja, letni – 5 lipca, jesienny, podsumowujący cykl – 18 października. Za każdym razem start biegu o godzinie 12:00 ze Stadionu Miejskiego w Łapach, a biuro zawodów czynne jest od 11:00. Żeby znaleźć się w klasyfikacji generalnej, trzeba ukończyć wszystkie biegi.

W biegach mogą wziąć udział osoby urodzone w 2003 roku i starsi. Po każdym biegu nagradzani będą najlepsi zawodnicy i zawodniczki, na koniec cyklu nagrodzimy najlepszych biegaczy we wszystkich kategoriach wiekowych.

Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 85 715 24 75, mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., poprzez Facebook (www.facebook.com/OKFLapy) lub osobiście w biurze OKF-u w Łapach przy ul. Leśnikowskiej 18 (stadion).

Do zobaczenia!

REGULAMIN

Foto: Fotograf w Biegu

Dział: Podlaskie