poniedziałek, 20 styczeń 2020 19:55

Wykończenie mieszkań pod klucz - co powinno obejmować?

Sokołowscy
artykuł sponsorowany artykuł sponsorowany

Kupując mieszkanie od dewelopera, zwykle staje się przed koniecznością przeprowadzenia dużego remontu. Prace wykończeniowe mogą trwać wiele tygodni, jeżeli podejdzie się do nich w nieprzemyślany sposób. Aby uniknąć konieczności długiego oczekiwania na możliwość przeprowadzki do nowego lokum, warto wybrać sprawdzoną ekipę wykończeniową. Sprawdź, co powinna wykonać ekipa remontowa Warszawa.

1. Krok pierwszy: projekt mieszkania z wizualizacjami
2. Krok drugi: prace wykończeniowe
3. Krok trzeci: odbiór mieszkania
 
Odbiór mieszkania od dewelopera to dopiero początek drogi związanej z przeprowadzką do nowego lokum. Mieszkanie w stanie deweloperskim wymaga wielu prac, dzięki którym możliwe będzie zamieszkanie w jego wnętrzu. Aby szybko przeprowadzić wszystkie zaplanowane remonty i wykończyć pomieszczenia, warto wybrać sprawdzoną ekipę remontową. Sprawdź, jak działa dobra ekipa remontowa Warszawa.
 
Krok pierwszy: projekt mieszkania z wizualizacjami
 
Sprawdzona ekipa remontowa Warszawa skupia się na kompleksowych usługach, dzięki czemu ich klient ma pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane z najwyższą starannością w zaplanowanym czasie. Wykończenia mieszkań rozpoczyna się od wykonania szczegółowego projektu wraz z wizualizacjami. Przygotowuje się go we współpracy z klientem, by miał on wgląd w rozwiązania, które mogą być zastosowane w poszczególnych pomieszczeniach. Wizualizacje umożliwiają podjęcie decyzji, czy wykonanie projektu przyniesie oczekiwany efekt.
 
Krok drugi: prace wykończeniowe
 
Po akceptacji projektu przez klienta rozpoczyna się prace wykończeniowe. Wykończenie wnętrz może zająć od kilkunastu dni do nawet kilkunastu tygodni w zależności od zakresu prac i czasu oczekiwania na dostarczenie wszystkich wybranych materiałów oraz mebli. Nawet, gdy korzysta się z usług ekipy remontowej z Warszawy, która kieruje się hasłem „urządzamy pod klucz”, część materiałów oraz wyposażenia będzie pochodziła z innych firm. Może się wtedy okazać, że realizacja projektu przedłuży się z powodów niezależnych od wykonawcy.
 
Krok trzeci: odbiór mieszkania
 
Pakiety wykończeniowe dla klientów kupujących mieszkania od dewelopera obejmują wszystkie prace, których wykonanie jest niezbędne, by móc zamieszkać w nowym lokum. Ostatnim krokiem jest odbiór mieszkania po przeprowadzeniu remontu. W jego trakcie klient może ocenić, czy prace zostały wykonane zgodnie z projektem, a także, czy uzyskany efekt jest dla niego zadowalający. Jest to okazja do złożenia ewentualnej reklamacji i odmówienia odbioru mieszkania, jeżeli jego stan nie zgadza się z zapisami zawartymi w umowie.

Dział: Podlaskie