środa, 24 kwiecień 2019 20:05

Uniwersytet Malucha w Kostrach Noskach zaprasza

Sokołowscy

Grupa Nieformalna pod patronatem Fundacji Larus i we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szansa  zapraszają Rodziców z dziećmi w wieku 0-3 lata na warsztaty ogólnorozwojowe w ramach Uniwersytetu Malucha w Kostrach Noskach.

Organizatorzy: Warsztaty inspirowane piosenkami, podczas których będziemy ciągać się na kocach, poznawać kolory wiosny, bocian zaprosi nas na bal, poznamy wesołego dinozaura, który nauczy nas radzić sobie z emocjami oraz małpkę, z którą będziemy słuchać muzyki, a na koniec zatańczymy z motylkami. Z okazji 100-lecia praw wyborczych kobiet wspólnie wykonamy kolaż o bardzo ważnej osobie.

Dnia 28 kwietnia 2019 roku w godz. 14.00—16.30 (budynek Ośrodka Rehabilitacyjno—Edukacyjno—Wychowawczego „Przystań”, Kostry Noski 37 18-212 Nowe Piekuty).

Prosimy o zabranie ze sobą kocy oraz wygodnych ubrań na zmianę!

Zainteresowani? Zadzwoń i zarezerwuj miejsce —508 716 946 (liczba miejsc ograniczona)

Jeśli weźmiecie udział co najmniej w 3 z 5 warsztatów w ramach Uniwersytetu otrzymacie dyplom i niespodzianki!

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podlaskie Lokalnie” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja OKNO NA WSCHÓD oraz Fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej.