niedziela, 23 grudzień 2018 18:59

Jasełka 2018 w Przystani Aniołów w Kostrach Noskach [wideo]

Sokołowscy

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z Wigilii i przedstawienia Jasełkowego z Przystani Aniołów w Kostrach Noskach.

Wystąpili: pracownicy, wychowankowie oraz przyjaciele OREW Przystań w Kostrach Noskach. Było bardzo fajnie i uroczyście. Wszyscy byli zadowolenie i uśmiechnięci. Aniołowie przede wszystkim. 

Kostry Noski to miejsce szczególne. Tu działa Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy „Przystań” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną od 3 do 25 lat. Jedną z podopiecznych Przystani jest Anita. Potrzebuje wsparcia, pomocy rodziny i specjalistów. Mimo dużych problemów w komunikacji oraz w poruszaniu się nigdy się nie poddała!

Kliknij i pomóż -->> https://zrzutka.pl/przystan

Dawny budynek szkoły stał się przystanią Anity i 39 pozostałych Aniołów. Wymagał pilnego i generalnego remontu i dostosowana do potrzeb aniołów, tak aby bez przeszkód mogły poruszać się, korzystać z rehabilitacji, terapii, edukacji, stołówki, sal integracji i wielu innych udogodnień.

Łączny koszt remontu Przystani Aniołów to: 2 255 683,88zł. To ogromne pieniądze! Remont wsparł PFRON, WFOŚiGW w Białymstoku, Fundacja PGE, UE, Podlaski Wojewoda i osoby dobrej woli. Nadal jednak brakuje nam 583 000 zł na opłacenie kosztów wykonanego remontu.

Dziś Przystań Aniołów potrzebuje Państwa pomocy! Każdy Państwa gest jest dla nas cenny i ważny! Przystań Aniołów musi działać ale bez Państwa pomocy to się nie uda!

Zainwestuj w Przystań Aniołów w Kostrach Noskach. Zainwestuj w radość, zdrowie, szczęście 40 Aniołów. Twoja inwestycja zwróci się szybko i będzie procentowała przez następne 30-40 lat. Proszę wpłać darowiznę

Kliknij i pomóż -->> https://zrzutka.pl/przystan