piątek, 21 wrzesień 2018 16:31

SPR powalczy o pierwsze punkty. Zapowiedź meczu z UMKS Trójka Ostrołęka

Sokołowscy

W najbliższą niedzielę SPR Nowe Piekuty podejmie UMKS Trójkę Ostrołęka. Mecz będzie pierwszym w tym sezonie występem piekuckich szczypiornistów przed własną publicznością.

Podopieczni Szymona Jadczaka nie najlepiej przywitali się z II ligą. W minioną sobotę ekipa z Nowych Piekut przegrała na wyjeździe z Bestiosem Białystok. Przypomnijmy, że w pierwszej połowie tamtego meczu, SPR kontrolował grę i prowadził z gospodarzami. Zespół ze stolicy Podlasia zdołał jednak odrobić straty i wygrać. - Zabrakło nam jedynie doświadczenia w końcówce. Wierzę, że nasza ciężka praca przyniesie oczekiwane efektymówił po tym meczu trener SPR-u.

Nieco lepsze, aczkolwiek również wyrównane spotkanie mają za sobą szczypiorniści z Ostrołęki. W 1. Kolejce II ligi, UMKS podejmował TS Siemiatycze. W tym wypadku podlaski zespół również nie dał rady rywalom. Trójka wygrała 23:19.

SPR Nowe Piekuty wraca na własne podwórko. W niedzielę, w hali Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce, odbędzie się pierwszy domowy mecz SPR-u. - Mimo, że jesteśmy niewielkim rejonem, mamy rzeszę fanatyków szczypiorniaka. Na nasze mecze przychodzi wielu kibiców, a co najważniejsze, robią świetną atmosferę. Bywały mecze, kiedy ich doping był decydujący dla losów spotkania. Mam nadzieję, że w tym roku będą jeszcze liczniej przybywać na nasze mecze. Do zobaczenia w Rudce!mówił bramkarz SPR-u, Adrian Niemyjski.

- Nasz rywal jest bardzo doświadczonym zespołem. Mieliśmy okazję raz rozegrać z nimi sparing. Wiemy, że będzie to trudne spotkanie. Gramy u siebie i chcemy w dobrym stylu przywitać się z naszymi kibicami. Postaramy się sprostać zadaniuocenił Błażej Iwańczuk.

SPR Nowe Piekuty – UMKS Trójka Ostrołęka

Termin: 23.09.2018, godz. 13:30

Miejsce: Hala ZSCKR w Rudce
Wstęp: Wolny

Dział: Nowe Piekuty