środa, 29 styczeń 2020 19:48

Uroczysta inauguracja Klubu Seniora w Nowych Piekutach [foto]

Sokołowscy
Uroczysta inauguracja Klubu Seniora w Nowych Piekutach [foto] foto: UG Nowe Piekuty

W dniu 28 stycznia 2020 roku w Izbie Tradycji Regionalnej Rolnictwa w Nowych Piekutach odbyła się uroczysta inauguracja liczącego 60 członków Klubu Seniora, działającego pod opieką Gminnego Ośrodka Kultury.

W uroczystości wzięli udział również zaproszeni goście min. Radni Powiatu Wysokomazowieckiego, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, Radni Gminy Nowe Piekuty, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Nowych Piekutach.

Uroczystego otwarcia klubu dokonał Marek Kaczyński Wójt Gminy Nowe Piekuty, który w swoim wystąpieniu wyraził zadowolenie z tak dużej frekwencji i zainteresowania seniorów. Następnie, krótką prelekcję na temat bezpieczeństwa i oszustw przeprowadziła asp. Anna Zaremba z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

Wspólnemu kolędowaniu przewodził chór „Swojskie melodie” z Nowych Piekut. Do późnych godziny popołudniowych trwały rozmowy, wspomnienia  i snucie wspólnych „klubowych” planów na przyszłość… 

Kolejne spotkanie odbędzie się 17 lutego 2020r. na które organizatorzy serdecznie zapraszają.

(info/foto: UG Nowe Piekuty)