×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.
poniedziałek, 14 marzec 2011 14:51

Kierowca trójkołowego motocykla swoją jazdę zakończył na drzewie. Dwie osoby ranne Wyróżniony

Sokołowscy
Kierowca trójkołowego motocykla swoją jazdę zakończył na drzewie. Dwie ranne osoby trafiły do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.
Wczoraj rano dyżurny wysokomazowieckiej Policji został powiadomiony o groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym na drodze relacji Czarnowo Biki – Kulesze Kościelne. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 23-letni mężczyzna jechał trójkołowym motocyklem w kierunku miejscowości Czarnowo Biki. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze drogi. Następnie wjechał do lasu i z dużą siłą uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia razem z 25-letnim pasażerem ranni zostali przewiezieni do szpitala. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku ustalają wysokomazowieccy policjanci........

Kierowca trójkołowego motocykla swoją jazdę zakończył na drzewie. Dwie ranne osoby trafiły do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.
Wczoraj rano dyżurny wysokomazowieckiej Policji został powiadomiony o groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym na drodze relacji Czarnowo Biki – Kulesze Kościelne. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 23-letni mężczyzna jechał trójkołowym motocyklem w kierunku miejscowości Czarnowo Biki. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze drogi. Następnie wjechał do lasu i z dużą siłą uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia razem z 25-letnim pasażerem ranni zostali przewiezieni do szpitala. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku ustalają wysokomazowieccy policjanci.
 
źródło – oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem/podlaska.policja.gov.pl