piątek, 30 wrzesień 2016 20:28

Groźny wypadek na skrzyżowaniu! Jeden z pojazdów dachował

Sokołowscy

Wczoraj w nocy w gminie Kulesze Kościelne doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Jeden z pojazdów w wyniku zderzenia dachował.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 22:42 - informuje nasz portal st. bryg. Tomasz Sieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Czarnowo-Biki w gminie Kulesze Kościelne doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdy znajdowały się poza jezdnią – Audi A6 na kolach, natomiast Skoda Octavia na dachu. Audi podróżował kierowca oraz dwie kobiety – wszyscy opuścili samochód o własnych siłach. Kierująca skodą wydostała się z samochodu przy pomocy świadków zdarzenia jeszcze przed przybyciem pierwszych jednostek i pogotowia. Zespół Ratownictwa Medycznego po przebadaniu poszkodowanej zabrał ją do szpitala. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz oświetleniu terenu akcji.
W działaniach udział brały 3 zastępy JRG oraz 2 OSP KSRG. Ponieważ było to na granicy powiatów zadysponowano pojazdy z JRG Zambrów, JRG Wysokie Mazowieckie, OSP KSRG Kulesze Kościelne oraz OSP KSRG Kołaki Kościelne.

Jak ustaliśmy w Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem kierowcy pojazdów biorących udział w wypadku byli trzeźwi.

Za zdjęcia dziękujemy czytelnikom portalu

30092016