wtorek, 24 marzec 2020 19:14

Od 25 marca 2020 r. zmiana organizacji pracy w budynku Urzędu Gminy w Klukowie

Sokołowscy

Najnowszy komunikat Urzędu Gminy Klukowo i Ośrodka Pomocy Społecznej w Klukowie.

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców i ich rodzin, pracowników Urzędu Gminy Klukowo oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Klukowie spowodowanego rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 od 25 marca 2020 r. do odwołania zmienia się organizację pracy w budynku Urzędu Gminy w Klukowie:

Urząd będzie obsługiwał interesantów wyłącznie telefonicznie, mailowo, korespondencyjnie lub za pośrednictwem platformy ePUAP.

Dostępny interesantom będzie wyłącznie hol urzędu. Godziny funkcjonowania pozostają bez zmian. Urzędnicy będą nadal pracowali w budynku urzędu gminy, jednakże bez bezpośredniego kontaktu z interesantem.

Wszelkie dokumenty i wnioski będzie można złożyć:

  • drogą elektroniczną: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przez platformę e-PUAP: Identyfikator ePUAP: pqy2wf836h, Skrytka ePUAP: /pqy2wf836h /skrytka
  • pocztą tradycyjną na adres Urzędu Gminy: ul. Mazowiecka 14, 18-214 Klukowo
  • przez złożenie ich w zamkniętej kopercie (szczególnie dokumentów wielostronicowych) do przeznaczonego w tym celu pojemnika umieszczonego w holu urzędu.

W celu ułatwienia kontaktu, na składanym dokumencie prosimy pozostawić numer telefonu oraz adres e-mail. Kontakt osobisty w sprawach tego wymagających po wcześniejszym umówieniu z pracownikiem.

Płatności należy dokonywać w formie tradycyjnych przelewów bankowych lub przelewów elektronicznych.

Wzory druków podań i wniosków są do pobrania na stronie internetowej urzędu. Dla osób nie posiadających dostępu do internetu, wzory wniosków i podań wyłożone zostaną w holu urzędu. W przypadku trudności z wypełnieniem wniosku lub ewentualnych pytań, należy skontaktować się telefonicznie bądź mailowo z pracownikiem merytorycznym prowadzącym dane sprawy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 86 277-45-20, 86 277-45-43.

Dział: Klukowo