środa, 16 styczeń 2019 18:41

Alanek z Czyżewa i Tosia z Nagoszewa potrzebują naszej pomocy! Zaproszenie na I Bal Charytatywny

Sokołowscy

Wszystkich ludzi o dobrych sercach zachęcamy do wzięcia udziału w I Balu Charytatywnym. Jest to wydarzenie, którego jeszcze w naszym regionie nie było. Wspierani przez lokalne władze, media, zespoły muzyczne, artystów oraz znakomitych kucharzy, wspólnymi siłami chcemy pomóc Tosi i Alanowi. Patronat nad wydarzeniem objął portal wysokomazowiecki24.

Alan Zawistowski to czteroletni mieszkaniec Czyżewa, który zmaga się z zespołem chorób uniemożliwiających normalne funkcjonowanie bez kosztownych rehabilitacji. Chłopiec jest obecnie wspierany przez Szkolne Koło Wolontariatu przy Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie, które jest również pomysłodawcą akcji.

Alanowi można również pomóc za pośrednictwem fundacji, wszystkie szczegółowe informacje uzyskają Państwo klikając w poniższy link:

https://dzieciom.pl/podopieczni/25299

Tosia Zęgota to pięcioletnia mieszkana Nagoszewa, która podobnie jak Alan zmaga się z zespołem chorób uniemożliwiających normalne funkcjonowanie bez kosztownej rehabilitacji. Dziewczynka jest wpierana przez Ostrowskie stowarzyszenie "Ludzie z Pasją". Tosia posiada profil na którym mogą się Państwo zapoznać z sylwetką naszej podopiecznej klikając w poniższy link:

https://www.facebook.com/Pomagamy-Tosie

W trakcie imprezy poprzez wrzucenie do urny dowolnej kwoty będą mogli Państwo wesprzeć Tosię i Alana. Żaden z organizatorów nie zamierza osiągnąć korzyści majątkowej ze sprzedanych biletów. W kolejnych postach będziemy informować o niespodziankach, które przygotowujemy dla uczestników I Balu Charytatywnego.

Zapraszamy! Więcej informacji podamy już wkrótce

fb post