czwartek, 15 październik 2020 21:13

Czyżew. Kolejni piraci drogowi stracili prawa jazdy

Ozonowanie Nasze Kwiaty
Czyżew. Kolejni piraci drogowi stracili prawa jazdy foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Policjanci z wysokomazowieckiej „drogówki” zatrzymali do kontroli kolejnych kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Jak informuje rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji: - We wtorek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali do kontroli dwóch kierowców, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 29-latka została zatrzymana do kontroli w jednej z miejscowości na terenie gminy Czyżew, tuż przed 10. Jechała volkswagenem z prędkością 102 km/h, gdzie obowiązuje "pięćdziesiątka". Również w gminie Czyżew, po godzinie 15, policjanci zatrzymali do kontroli 48-letniego kierowcę volkswagena. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 67 km/h, gdzie obowiązuje "pięćdziesiątka". Kierowcy stracili prawa jazdy.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Dział: Czyżew