czwartek, 12 marzec 2020 18:52

Komunikat Burmistrza Ciechanowca w sprawie funkcjonowania Urzędu

Sokołowscy

Urząd Miejski w Ciechanowcu oraz jednostki gminne czynne są zgodnie z podanymi godzinami otwarcia - poinformował Urząd Miejski w Ciechanowcu.

Urząd Miejski w Ciechanowcu: W związku z licznymi pytaniami mieszkańców informujemy, że Urząd Miejski w Ciechanowcu oraz jednostki gminne czynne są zgodnie z podanymi godzinami otwarcia. Nie jest planowane skrócenie czasu pracy, jak również ich zamknięcie - funkcjonują normalnie i obsługują mieszkańców bez zmian.

Mając jednak na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo sanitarne mieszkańców gminy Ciechanowiec i pracowników urzędu podjęto dodatkowe działania służące zapobieganiu ewentualnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, a także innych wirusów i bakterii.

Zakupiono środki do dezynfekcji rąk oraz stanowisk obsługi bezpośredniej klienta. W całym budynku Urzędu usługa sprzątania, odbywa się z wykorzystaniem środków dezynfekujących. Prowadzona jest także systematyczna dezynfekcja klamek, pochwytów, przycisków i podłóg.

Przypominamy, że istnieje możliwość załatwiania większości spraw urzędowych drogą elektroniczną lub telefoniczną i nie jest konieczna osobista wizyta w Urzędzie. Szczegółowe informacje o sprawach, które można załatwić elektronicznie, znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej http://bip.um.ciechanowiec.wrotapodlasia.pl/ oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu www.ciechanowiec.pl w zakładce Cyfrowy Urząd

W związku z aktualną sytuacją Burmistrz Ciechanowca odwołał wszystkie wyjazdy i pozostaje do dyspozycji służb i mieszkańców na miejscu. Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego pozostaje w stałym kontakcie z pozostałymi służbami. Wszystkie komunikaty publikowane są na bieżąco na stronie internetowej Urzędu Miejskiego www.ciechanowiec.pl

Dział: Czyżew