poniedziałek, 27 styczeń 2020 19:38

Czyżew. Koncert Noworoczny 2020 Orkiestry i Mażoretek za nami [foto]

Sokołowscy
Czyżew. Koncert Noworoczny 2020 Orkiestry i Mażoretek za nami [foto] foto: GOK w Czyżewie

W niedzielne popołudnie, 26 stycznia w czyżewskim GOK-u odbył się koncert dedykowany rodzicom, dobroczyńcom, lokalnym władzom oraz szanownym babciom i dziadkom z okazji ich święta. Na scenie zaprezentowali się podopieczni Cezarego Witkowskiego z Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz Mażoretki „En Vivo” Natalii Olszewskiej.

Obecni tego dnia Z-ca Burmistrza Czyżewa Andrzej Molenda oraz Dyrektor GOK-u w Czyżewie Katarzyna Kostro wyrazili uznanie zarówno dla pracy opiekunów, jak też poziomu prezentacji artystycznych ich podopiecznych, których to występy podczas licznych uroczystości religijnych i patriotycznych podnoszą rangę wydarzeń i ubogacają ich program. Życzyli dalszych sukcesów w pracy oraz pomyślnego rozwijania zainteresowań tanecznych i muzycznych dzieci i młodzieży.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta zagrała znane i lubiane utwory z repertuaru muzyki rozrywkowej i filmowej, natomiast mażoretki "En Vivo" zatańczyły do poszczególnych z nich, ciekawe układy choreograficzne. Zarówno muzycy, jak też tancerki, wzbudzili aplauz publiczności i zostały nagrodzone głośnymi brawami. Prezentacje zakończył najnowszy, świąteczny układ wykonany wspólnie przez wszystkie grupy wiekowe mażoretek.

(info/foto: GOK w Czyżewie)