piątek, 10 maj 2019 09:17

By psiakom żyło się lepiej - PF Empatia potrzebuje kojców!

Sokołowscy
By psiakom żyło się lepiej - PF Empatia potrzebuje kojców! foto: PF Empatia

Podlaska Fundacja Empatia prowadzi malutkie i skromne przytulisko w Ciechanowcu. Inicjatywa jest charytatywna i bezpłatna. W przytulisku pomagają jedynie wolontariusze, a żeby dobrze funkcjonowało, musi się rozwijać. Do poprawy jest szereg rzeczy. Pierwszym krokiem jest zakup dwóch solidnych kojców, aby psy miały odpowiednie warunki do życia, zanim znajdą swój nowy dom. Przytulisko jest w trakcie modernizacji, na którą będzie oddzielna zbiórka.

Jak informuje Podlaska Fundacja Empatia: Małymi krokami chcemy stworzyć azyl z prawdziwego zdarzenia, gdzie zwierzęta będą miały godziwe warunki, a ludzie z chęcią przyjdą im na pomoc. Tak niewiele trzeba, by psiakom żyło się lepiej... Jeszcze niedawno teren po lewej był zagracony i nieużywany. Teren po prawej to nasze przytulisko. Teraz dzięki poparciu Burmistrza i uprzejmości przedsiębiorstwa FARE będziemy mieć więcej miejsca dla naszych podopiecznych!

KLIKNIJ i wesprzyj - www.ratujemyzwierzaki.pl/zbiorkanakojcepfe

Niedawno otrzymaliśmy od Urzędu Miasta Ciechanowiec nowy kojec, ale potrzebujemy kolejnych, by poprawić warunki życia zwierząt, których nieustannie przybywa.

Obecnie dysponujemy 7 kojcami, a psiaków w przytulisku jest 15, w tym niedawno przyjęte małe szczeniaki, uratowane przed śmiercią głodową. Pilnie potrzebujemy więcej miejsca, stąd zbiórka na kojce. Planujemy zakupić takie, jak na zdjęciu poniżej.

Pieski potrzebują dobrych warunków, by się socjalizować i uczyć. Musimy zapewnić im godziwe życie tak, by ich szansa na dom wzrastała, a nie odwrotnie. Wierzymy, że przy pomocy dobrych ludzi nasze i ich marzenia o dobrych domach staną się prawdziwe. Dziękujemy serdecznie za każde wsparcie!

KLIKNIJ i wesprzyj - www.ratujemyzwierzaki.pl/zbiorkanakojcepfe