czwartek, 16 sierpień 2018 20:01

Sportowa środa w Ciechanowcu. Mecz, regaty kajakowe i lotki [wideo/foto]

Sokołowscy

Na sportowo mieszkańcy Ciechanowca i okolic spędzili wczorajszą środę (15.08). Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował tego dnia trzy wydarzenia: mecz piłki nożnej "strona na stronę", regaty kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca oraz II Ciechanowieckie Mistrzostwa w Rzucie Lotką do Tarczy.

O godzinie 16:00 rozpoczęły się Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Zawody rozgrywano w kategoriach: jedynka kobieca, jedynka męska, para mieszana, rodzic + dziecko oraz 55+. Najszybszą Panią okazała się Ewelina Stankiewicz, wśród panów wygrał Przemysław Zieleniewski, w kategorii 55+ Tadeusz Steć, najszybszą parą mieszaną zostali Marzena i Marek Boguccy, a w kategorii rodzic + dziecko Wiktoria Bogucka i Marek Bogucki.

Po godzinie 18:00 odbyły się kolejne imprezy sportowe. Najcelniej rzucał lotką Tomasz Białowarczuk, wygrywając II Ciechanowieckie Mistrzostwa w Rzucie Lotką do Tarczy. 

W meczu piłki nożnej bezapelacyjnie lepsza okazała się tzw. „strona ruska” (Ciarkuny) pokonując „polską stronę” (Mazury) aż 5:0. Bramki zdobyli: Patryk Fiedoruk, Tomasz Karczewski, Andrzej Sękal, Karol Terlikowski i Marcin Kamiński.

Regaty kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca 

Pary mieszane

 1. Marzena i Marek Boguccy
 2. Bogumiła Radziszewska i Szymon Wanaks
 3. Beata Niemyjska i Paweł Niemyjski

Rodzic + dziecko

 1. Marek Bogucki i Wiktoria Bogucka
 2. Tomasz Klimek i Magdalena Klimek

Seniorzy

 1. Tadeusz Steć
 2. Krzysztof Binaś
 3. Henryk Kapłan

Kobiety

 1. Ewelina Stankiewicz
 2. Joanna Czechowicz
 3. Beata Niemyjska

Mężczyźni

 1. Przemysław Zieleniewski
 2. Szymon Wanaks
 3. Patryk Fiedoruk

II Ciechanowieckie Mistrzostwa w Rzucie Lotką do Tarczy

 1. Tomasz Białowarczuk
 2. Wojciech Daszkowski
 3. Marek Bogucki