sobota, 06 czerwiec 2020 19:13

Głosuj na Podwórko Talentów w Ciechanowcu. Do wygrania wyjątkowy plac zabaw

Sokołowscy

NIVEA już po raz 6. buduje wyjątkowe Podwórka w całej Polsce. W tym roku powstanie kolejne 20 Podwórek Talentów.

NIVEA zaprasza wszystkich do wspólnego budowania wyjątkowych placów zabaw, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą w kreatywny sposób rozwijać swoje niepowtarzalne talenty. Głosuj na Ciechanowiec!

Link: https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=10&district_id=229&city=Ciechanowiec

056ccnivea

Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki: - Ciechanowiec po raz pierwszy uczestniczy w akcji „Podwórko talentów NIVEA”. Zwracam się z prośbą do mieszkańców Miasta i Gminy Ciechanowiec oraz wszystkich sympatyków naszej Gminy o oddanie głosu na plac zabaw, który ma powstać w Ciechanowcu, w parku przy ul. Mickiewicza, obok przedszkola. Ideą całej akcji jest powstanie w miastach placów zabaw - Podwórek Talentów. Budowa każdego podwórka to koszt 250 tys. zł, którą w całości pokrywa organizator akcji firma NIVEA .

Plac zabaw będzie podzielony na trzy części: sportową (m.in.: ścianka wspinaczkowa, huśtawka gniazdo, gra twister, trampolina), naukową (planetarium, rowerek edukacyjny, zegar słoneczny) oraz artystyczną (tablice muzyczne z bębnami i teatrzyk).

Aby oddać głos na Ciechanowiec należy założyć konto na stronie www.podworko.nivea.pl Jeśli już takie konto mamy, trzeba zalogować się na swoje dane i zagłosować na Ciechanowiec. Podwórko otrzyma 20 miast z największą liczbą głosów. Codziennie można oddać jeden głos. Głosowanie na „Podwórko talentów NIVEA" trwa do 24 czerwca 2020 r.

Więcej o konkursie:

 

Dział: Ciechanowiec