niedziela, 24 maj 2020 18:36

Ciechanowiec. Masz prywatne zdjęcia z Janem Pawłem II? „Harmonia” organizuje wystawę

Sokołowscy
Ciechanowiec. Masz prywatne zdjęcia z Janem Pawłem II?  „Harmonia” organizuje wystawę foto: wikipedia.org

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno - Artystycznych „Harmonia” w Ciechanowcu przygotowuje wystawę o spotkaniach mieszkańców dekanatu ciechanowieckiego z Janem Pawłem II.

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno - Artystycznych „Harmonia”: - W tym roku mija 46 lat od chwili gdy Karol Wojtyła, jeszcze jako kardynał, odwiedził nasze miasto i 21 lat od jego pielgrzymki do Drohiczyna. Jeśli jesteś mieszkańcem dekanatu ciechanowieckiego i posiadasz zdjęcia z Twoich spotkań z Św. Janem Pawłem II, podziel się tymi wspomnieniami z innymi. Wyślij nam skan zdjęć lub przynieś je do siedziby COKiS w Ciechanowcu. Gwarantujemy, że zdjęcia do Ciebie wrócą w nienaruszonym stanie. Z okazji 100-lecia urodzin Karola Wojtyły przygotowujemy wystawę o spotkaniach z papieżem mieszkańców dekanatu ciechanowieckiego. Niech Twoje spotkanie połączy się z innymi w mozaice ciechanowieckich wspomnień związanych z Św. Janem Pawłem II.

Skany zdjęć prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zdjęcia czekamy do 1 czerwca 2020 roku.

Dział: Ciechanowiec