piątek, 13 grudzień 2019 15:56

Ciechanowiec. Rozstrzygnięcie gminnego konkursu "Barwy jesieni" [foto]

Sokołowscy
Ciechanowiec. Rozstrzygnięcie gminnego konkursu "Barwy jesieni" [foto] foto: COKiS

13 grudnia w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyło się podsumowanie gminnego konkursu plastycznego „Barwy jesieni 2019”. Komisja konkursowa spośród 196 prac, które wpłynęły na konkurs, przyznała 16 nagród głównych i 32 wyróżnienia.

Nagrody i wyróżnienia przyznane w czterech kategoriach otrzymali:

Przedszkole

  • Ewa Kieliszek – I miejsce
  • Gabriela Dobrogowska – II miejsce
  • Zofia Wilbik – III miejsce
  • Zofia Tenderenda - wyróżnienie
  • Anastazja Bogucka - wyróżnienie
  • Antonina Szaflicka - wyróżnienie
  • Filip Antoniak - wyróżnienie
  • Marcin Romanowski - wyróżnienie
  • Adam Gnatowski – wyróżnienie
  • Dawid Bruś - wyróżnienie
  • Damian Mroczkowski-wyróżnienie
  • Amelia Wojtkowska – wyróżnienie

Kl 0-I

  • Piotr Jan Skłodowski – I miejsce
  • Oliwia Osowska – II miejsce
  • Agata Chojnowska – II miejsce
  • Ola Skłodowska – III miejsce
  • Nina Kozłowska – III miejsce
  • Maja Borkowska - wyróżnienie
  • Julia Porzezińska - wyróżnienie
  • Ola Anusiewicz - wyróżnienie
  • Marysia Plichta - wyróżnienie
  • Zosia komuda - wyróżnienie
  • Alicja Szmurło - wyróżnienie
  • Amelia Kozłowska – wyróżnienie

Kl II-III SP

  • Amelia Araźna – I miejsce
  • Ola Stefaniuk – II miejsce
  • Julia Osiniak – II miejsce
  • Karolina Godlewska – III miejsce
  • Natalia Łaszczuk - wyróżnienie
  • Weronika Zawadzka - wyróżnienie
  • Klaudia Porzezińska - wyróżnienie
  • Julia Boratyńska – wyróżnienie
  • Maja Marciniak - wyróżnienie
  • Szymon Bojar - wyróżnienie
  • Filip Szaflicki - wyróżnienie
  • Krystian Jankowski – wyróżnienie

Kl IV-VIII

  • Julia Wysocka – I miejsce
  • Jakub Komiażyk – II miejsce
  • Zosia Stelengowska – III miejsce
  • Jakub Wakuluk – III miejsce
  • Nicol Siłka - wyróżnienie
  • Weronika Perkowska - wyróżnienie
  • Patrycja Olszewska - wyróżnienie
  • Kamila Bryc – wyróżnienie
  • Daria Daszkowska - wyróżnienie
  • Kamil Mądry - wyróżnienie
  • Przemysław Sękal - wyróżnienie
  • Kamil Boguszewski - wyróżnienie

 

Organizacja konkursu była możliwa dzięki Bankowi Spółdzielczemu w Ciechanowcu, który aktywnie wspiera rozwój młodych talentów w gminie Ciechanowiec.