poniedziałek, 02 grudzień 2019 20:14

Natalia Panas z Ciechanowca brązową medalistką Mistrzostw Świata w Kickboxingu

Sokołowscy
Natalia Panas z Ciechanowca brązową medalistką Mistrzostw Świata w Kickboxingu fot. Polski Związek Kickboxingu

Pochodząca z Ciechanowca Natalia Panas zdobyła brązowy medal reprezentując Polskę na Mistrzostwach Świata w Kickboxingu w Antalyi.

Startująca w formule Kick Light w kategorii +70 kg Natalia Panas wywalczyła brązowawy medal. Ciechanowiecczanka w półfinale przegrała z Włoszką Compagno, której uległa również w finale ME 2018.

- Po solidnych przygotowaniach zawalczyłam z nią lepiej, ale czegoś zabrakło do sukcesu. Ciążyła na mnie duża presja i czuję, że po prostu jej nie udźwignęłam. Wiem, że do Turcji wrócę po to, czego trenera nie udało się zdobyć, oby tylko zdrowie dopisało - powiedziała po walce Natalia.

Wielkim sukcesem reprezentantów Polski zakończyły się Mistrzostwa Świata w kickboxingu w tureckiej Antalyi. Mateusz Kubiszyn (kat. -91kg) zwyciężył w formule full contact, a Rafał Gąszczak (+94kg) był najlepszy w kick light. Wicemistrzami zostali Piotr Wypchał (-89kg) i Michał Grzesiak (-94kg) w kick light oraz Tomasz Borowiec (-86kg) w full contact. Biało-Czerwoni zdobyli także 8 brązowych medali w tych dwóch wersjach i pointfightingu.