Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Firma GOLDENNET poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• telefoniczne prezentowanie oferty
• realizacja planów sprzedażowych
Oferujemy:
• pracę w młodym zespole
• przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
• możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w innowacyjnej branży i na rozwojowym rynku
• atrakcyjną podstawę oraz system prowizyjny, uzależniony od wyników Twojej sprzedaży
• pracę w godzinach 7:30-15:30
Oczekiwania
• doświadczenie na podobnym stanowisku( mile widziane na rynkach: sprzedaży usług telekomunikacyjnych, ubezpieczeń, finansowym itp.),
• znajomości technik sprzedaży i negocjacyjnych
• umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków,
• biegła obsługa komputera

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbęd

Kontakt

Email: potwierdzenia@goldennet.pl
Miejscowość: Zambrów
Specjalista ds.sprzedaży