Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako:
Pracownik administracyjno – biurowy ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego

Zadania:

- prace administracyjno-biurowe,
- przygotowywanie prezentacji, zestawień, sprawozdań,
- wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,
- przygotowywanie spotkań pod względem organizacyjnym.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
‒ dokładność i sumienność,
‒ dyspozycyjność,
‒ umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
‒ pracę w młodym, nastawionym na sukces zespole w firmie będącej częścią międzynarodowej grupy kapitałowej,
‒ zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
‒ wynagrodzenie adekwatne do jakości wykonywanej pracy.

Zainteresowanych Kandydatów/Kandydatki prosimy o przesłanie aplikacji (życiorys) na adres rekrutacja@dobroplast.pl lub kontakt telefoniczny 86 276 34 50.

Kontakt

Telefon: 86 276 34 50
Email: rekrutacja@dobroplast.pl
Miejscowość: Stary Laskowiec
Pracownik administracyjno-biurowy