Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Specjalista ds. marketingu i PR
Miejsce pracy: Stary Laskowiec

Zadania:

obsługa strony internetowej firmy
przygotowywanie informacji medialnej, artykułów, kontakt z agencją PR
opracowywanie strategii PR w prasie i mediach społecznościowych
koordynowanie działań promocyjnych, tworzenie materiałów marketingowych, przygotowywanie projektów graficznych
udział w wewnętrznych działaniach marketingowych, monitorowanie i raportowanie wyników,
copywriting
wsparcie w procesie zakupu

Wymagania:

samodzielność
umiejętność analitycznego i twórczego myślenia
zdolność porozumiewania się
doskonała organizacja pracy
bardzo dobra znajomość języka angielskiego, opcjonalnie niemieckiego
doświadczenie min. 2 lata

Oferujemy:
dużą samodzielność w działaniu
pracę w młodym, nastawionym na sukces zespole
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz motywująca premia)

Zainteresowanych Kandydatów/Kandydatki prosimy o przesłanie aplikacji (życiorys) na adres rekrutacja@dobroplast.pl lub kontakt telefoniczny 86 2

Kontakt

Telefon: 86 276 34 50
E-mail: rekrutacja@dobroplast.pl
Miejscowość: Stary Laskowiec
Specjalista ds marketingu