Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako:
Sprzątaczka
Zadania:
-sprzątanie hali produkcyjnej,
-sprzątanie sanitariatów,
-sprzątanie szatni,
-sprzątanie części wspólnych oraz magazynów

Wymagania:
‒ zdolności manualne,
‒ dokładność i sumienność,
‒ dyspozycyjność,
‒ umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
‒ pracę w młodym, nastawionym na sukces zespole w firmie będącej częścią międzynarodowej grupy kapitałowej,
‒ zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
‒ wynagrodzenie adekwatne do jakości wykonywanej pracy.

Zainteresowane Kandydatki prosimy o przesłanie aplikacji (życiorys) na adres rektutacja@dobroplast.pl lub kontakt telefoniczny 86 276 34 50 .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji* lub/i przyszłych procesów* rekrutacyjnych w Dobroplast Fabryka Okien Spółka Sp. z o.o. zgodnie z R

Kontakt

Telefon: 86 276 34 50
E-mail: rekrutacja@dobroplast.pl
Miejscowość: Stary Laskowiec
Sprzątaczka