Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: MK & LK pilnie poszukuje do pracy wykwalifikowanych osób na stanowisko:
MONTER MECHANIK
Miejsce pracy: Niemcy
Język niemiecki nie jest wymagany!
Obowiązki:
- Montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu
o dokumentację techniczną
- Wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów maszyn i urządzeń
- Obsługa podstawowych narzędzi i maszyn ślusarskich/elektronarzędzi, dbanie o ich stan techniczny
- Uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta
- Serwisowanie maszyn i urządzeń
Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie (mechaniczne)
- Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami oraz obsługa maszyn obróbczych (tokarka, frezarka)
- Doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego
- Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę - pełen etat
Prosimy wpisanie w CV zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt

Email: monika.s@mklk.pl
nopic