Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: MK & LK Agencja Pośrednictwa Pracy nr certyfikatu 16002 poszukuje dla swojego Klienta w Niemczech do pracy wykwalifikowanych osób na stanowisko:
Mechanik
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: 1358
Obowiązki:
• > Budowa Naprawa i serwis maszyn przemyslowych
Wymagania:
• > Komunikatywna znajomość języka niemieckiego , znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• > Wykształcenie zawodowe kierunkowe / preferowane techniczne - mechaniczne
• > Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
• > Znajomość S5 / S7
• > Umiejętność logicznego myślenia
• > Umiejętności obsługi elektronarzędzi
• > Umiejętność organizowania własnej pracy
• > Dążenie do osiągnięcia rezultatów
Oferujemy:
• > Atrakcyjne warunki wynagrodzenia do 2000 Euro Netto
• > Umowę o pracę z zatrudnieniem na czas nieokreślony
• > Pełen pakiet socjalny
• > Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• > Zakwarterowanie
• > Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
• > Możliwość samorealizacji i nadgodzin

Kontakt

Email: office@mklk.pl
nopic