Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Sprzedam Audi A4 B6 z najlepszą bezawaryjną jednostką napędową o pojemności 2.0 131 KM. Auto sprowadziłem osobiście trzy lata temu do Polski z udokumentowanym przebiegiem (w momencie zakupu 122 tys.- co było bardzo niespotykane jak na auto z tamtych lat, aktualny 166 tys.). Kupiłem go w Niemczech od pierwszego właściciela ''z podwórka''.
Około dwa lata temu do auta została założona instalacja gazowa, która nie sprawia żadnych problemów i doskonale się spisuje (spalanie około 10 litrów gazu). Aktualnie samochód jeździ na 16 calowych letnich oponach z idealnym bieżnikiem (wyprodukowane w 2017) + w komplecie są opony zimowe, które posłużą jeszcze na min. 5 sezonów. Kolor samochodu to fioletowa czerń. Klimatyzacja w aucie jest oczywiście sprawna i została w tym roku odgrzybiona, nabita i sprawdzona.
Auto posiada zwykły, prosty, bardzo ceniony silnik, dzięki któremu jest dynamiczny i ekonomiczny. Auto pod względem technicznym i wizualnym w bardzo dobrym stanie – nie wymaga poprawek laki

Kontakt

Telefon: 500 896 135
Miejscowość: Łomża
Sprzedam śliczną AUDI A4 B6Sprzedam śliczną AUDI A4 B6Sprzedam śliczną AUDI A4 B6Sprzedam śliczną AUDI A4 B6