Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Oferuje do sprzedaży komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Kleosinie przy ulicy Kard. Stefana Wyszyńskiego w nowym bloku z 2009 roku. Mieszkanie jest dwustronne, usytuowane na trzecim pietrze o powierzchni 60,8 m2 na którą składają się 2 sypialnie, łazienka z WC, oddzielna kuchnia oraz salon.

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Kuchnia wykończona oraz wyposażona (lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny oraz okap). Salon bardzo przestronny w którym znajduje się miejsce na wypoczynek, stół oraz telewizor. Z salonu jest wyjście na duży balkon. Łazienka z dużą wanną oraz zamontowaną deszczownica. Atutem dla rodziny z dziećmi są w bliskim sąsiedztwie place zabaw (jeden jest zlokalizowany od strony balkonu). Miesięczny czynsz wynosi około 380 złotych.

Osiedle w pełni zurbanizowane. W bliskim sąsiedztwie sklepy spożywcze (w tym całodobowy), sklep firmowy "Okruszek", usługi (np. zakład fryzjerski, krawiecki), poczta, [zabronione], bankomat, 2 żłobki, przedszkole samorządowe, szko
Cena: 290 000.00 PLN

Kontakt

Telefon: 503160853
Email: mierzwinska.paula@gmail[zabronione]
Miejscowość: Kleosin
nopic