skok042017

openmed2015b

Iprawnicy24


poniedziałek, 24 październik 2016 17:25

Zwycięstwo i trzy porażki naszych drużyn. Piłkarski weekend

Zwycięstwo i trzy porażki naszych drużyn. Piłkarski weekend foto: fanpage MKS Ruch facebook.com/MKSRUCH

Zwycięstwem i trzema porażkami zakończyły się weekendowe mecze drużyn z powiatu wysokomazowieckiego. Pomimo przegranej z Legią wysokomazowiecki MKS Ruch ma też powody do dumy. Kamil Zalewski z 10 golami jest najlepszym strzelcem w lidze.

Trzecioligowy MKS Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał na własnym stadionie 1-2 z rezerwami Legii Warszawa. Po trzynastu kolejkach, z dorobkiem 14 punktów, wysokomazowiecka drużyna jest na 13. miejscu. Prowadzi ŁKS Łódź, który ma na koncie 33 punkty. Kolejny mecz, 29 października, Ruch rozegra na wyjeździe z ŁKS 1926 Łomża.

Warto dodać, że najlepszym obecnie strzelcem w lidze jest wysokomazowiecki zawodnik Kamil Zalewski (10 goli), który w meczu z Legią zdobył jedyną bramkę dla naszego zespołu.

Porażkę przed własną publicznością zanotowała IV-ligowa Sparta 1951 Szepietowo, która uległa 0-1 Magnatowi Juchnowiec Kościelny. Drużyna z Szepietowa, po dwunastu rozegranych meczach, ma 12 punktów na koncie i 12. miejscu w tabeli. Swój kolejny mecz zagra 29 października z KS Wasilków.

Wygraną i porażką swoje mecze zakończyły nasze zespoły Klasy Okręgowej. Orlęta Czyżew wygrały 6-0 z Gryfem Gródek, natomiast KS Sokoły uległy 0-6 drużynie Rudni Zabłudów. Po siedmiu kolejkach czyżewianie z dorobkiem 20 punktów znajdują się na 5. miejscu. KS Sokoły z siedmioma punktami zajmuje 12. miejsce w tabeli Klasy Okręgowej.O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia