skok042017

openmed2015bwtorek, 18 październik 2016 05:55

Żyj zdrowo! Catering dietetyczny na terenie powiatu wysokomazowieckiego z dostawą

Chcesz rozpocząć przygodę ze zdrowym trybem życia? A może masz o kilka kilogramów za dużo ? Skorzystaj z oferty Cateringu Dietetycznego Fresh&Fit z dostawą pod Twoje drzwi! Posiłki dostarczamy na terenie powiatu wysokomazowieckiego i zambrowskiego. Skontaktuj się z nami już dziś!

Diety Fresh&Fit opracowane są na podstawie konsultacji dietetycznej, dzięki czemu zawierają odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dodatkowo nasza dietetyczka jest do Państwa dyspozycji na indywidualne spotkania - po ówczesnym umówieniu się telefonicznym.

Zespół Cateringu Dietetycznego Fresh&Fit to pasjonaci zdrowego trybu życia i odkrywcy nowych smaków. Każdego dnia walczymy o to, by jeszcze wyżej podnosić sobie poprzeczkę i zaskakiwać naszych klientów niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi. Chcemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości dietetyczne posiłki, ale przede wszystkim pragniemy zarazić Was pasją do zdrowego odżywiania. Pokazać jak żyć zdrowo i smacznie oraz pomóc Wam osiągnąć wymarzone cele ... i uświadomić jakie to może być satysfakcjonujące!

Nasze diety składają się z 5 świeżych i zbilansowanych posiłków, dostarczanych pod Twoje drzwi. Oferujemy diety: 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal i 2000 kcal.


Jeżeli masz pytania ZADZWOŃ! Tel. 609 180 306


Zapraszamy na naszą stronę internetową:

www.pudelkowadieta.pl

oraz na nasz fanpage:

www.facebook.com/CateringiDietetyczne/

ARTYKUŁ SPONSOROWANYO nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia