czwartek, 06 czerwiec 2019 21:52

Medalowe zakończenie sezonu karateków z Wysokiego Mazowieckiego [foto]

swsystem2
Medalowe zakończenie sezonu karateków z Wysokiego Mazowieckiego [foto] foto: ZKKK

7 medali na zakończenie sezonu wywalczyli karatecy z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin z sekcją w Wysokiem Mazowieckiem.

Uczniowie Sensei Skandera Youssfi i Anny Kaczyńskiej -Youssfi, 1 czerwca w Białymstoku wywalczyli 7 medali podczas IV Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział ponad 300 zawodników z 6 krajów. Reprezentacja z ZKKK w składzie 11 osób spisała się bardzo dobrze. Mimo, iż nie wszyscy stanęli na podium to dali z siebie wszystko by nie ustępować przeciwnikowi. W pięknym stylu doszli do zwycięstwa stając na najwyższym podium:

• 1 miejsce zajęli: Amelia Zaręba, Filip Polak , Aleksander Molenda - Wysokie Mazowieckie
  • 2 miejsce na podium zajął Adrian Wardziński,
  • 3 miejsce Dawid Tyborowski, Kinga Kalisiewicz

Podczas turnieju oprócz walk odbyła się kategoria kata, gdzie ocenia się technikę, dynamikę i precyzję ruchów. W tej kategorii najlepiej wypadł Gabriel Lutostański, który stanął na 2 miejscu na podium .

W turnieju brali udział Krystian Gronostajski, Kacper Wróblewski, Kacper Kondracki, Julisz Antoniak. W roli instruktora i opiekuna drużyny wystąpił senpai Marek Niksa i Rafał Baczewski. ZKKK dziękuje rodziców karateków za wsparcie drużyny.