poniedziałek, 11 marzec 2019 20:55

Śmiertelne pobicie w Wysokiem Mazowieckiem! Sprawca trafił do aresztu

swsystem2
Śmiertelne pobicie w Wysokiem Mazowieckiem! Sprawca trafił do aresztu foto: pixabay.com

Do pobicia ze skutkiem śmiertelnym doszło 2 lutego w Wysokiem Mazowieckiem. Wobec podejrzanego Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem zastosował dzisiaj środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży: - Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje, że prowadzone jest śledztwo w toku którego Łukaszowi W. przedstawiono zarzut tego, że w dniu 02 lutego 2019 roku w Wysokiem Mazowieckiem poprzez uderzenie pięścią w twarz oraz kopnięcia spowodował u Marcina S. obrażenia ciała w postaci m.in. lewostronnego krwiaka okularowego, obrzęku i otarcia naskórka okolicy jarzmowej lewej i policzka lewego oraz podbiegnięcia krwawego krezki jelita cienkiego, co doprowadziło do wstrząsu krwotocznego spowodowanego uszkodzeniem naczynia krezkowego, które to obrażenia stanowiły chorobę realnie zagrażającą życiu i doprowadziły do zgonu Marcina S., tj. o czyn z art. 156§3kk.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem w dniu 11 marca 2019 roku zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.